Akár ilyen videóra is képes az iPhone 11 Pro

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/10/06/akar-ilyen-videora-is-kepes-az-iphone-11-pro/

Az iPhone 11 Pro egyik legnagyobb újdonsága, hogy 3 kamera található a hátlapján. Ez a 3 kamera pedig egészen nagyszerű dolgokat tesz lehetővé. Mateo Bertoli filmes szakember kivitte az iPhone 11 Pro-t a Sequoia Nemzeti Parkba és főleg az ultraszéles látószögű kamerára fókuszálva készített egy egészen lenyűgöző videót. Bertoli: Múlt héten kivittem az iPhone 11…

:+1:t5::+1:t5:

Nice!:+1:

Remélem a következő modellekbe lesz hat kamera …meg a fényképezést is tovább fejlesztik …csak azt nem értem, hogy a fényképezőgépet már feltalálták… ha fényképezni szeretnék akkor veszek fényképezőgépet ha telefonálni szeretnék akkor meg telefont …miért nem tudnak normális akumlátort tenni ezekbe a készülékekbe…
Inkább azt a fejlesztenék, hogy ne kelljen naponta normális használat mellett háromszor tölteni…

azoknak, akiknek digitális, tükörreflexes gépre van szükségük, azoknak sosem lesz elegendő egy mobil készülék. egy telefon viszont mindig nálad van, míg egy fényképezőgép nincs. mindig az a legjobb fényképezőgép, ami épp nálad van.

az akkumulátorok technológiájának problémája pedig változatlanul nem az Apple-ön múlik, de erre már válaszoltam neked a másik kérdésed alatt.

Nekem nagyon tetszik a kamerája, ezért is döntöttem mellette. Élmény vele fotózni, videózni. Főleg egy amatőrnek tökéletes. Az akksi meg a kamera óriásit fejlődött X-hez képest. Nem mondom azt, hogy megéri a pénzét, de jó okostelefon lett az biztos.

A post was merged into an existing topic: Megjelent az iPadOS 13.1.2 - két apróbb hiba javítása

Upgradeltem iPhone X ről, XI Pro-ra, és megkaptam ami eddig nem volt, kevés fénynél is használható képeket produkál a Gép. Ugyanis ez már rég nem telefon, hanem a Gép amire szükségem van. És szeretem az apple ökoszisztémát azért van nekem ilyenem. De amit sosem értettem, hogy sokan minek jöttök ide ha nem is szeretitek, nincs is nektek, vagy volt de már más van…

1 kedvelés

Mert próbálják igazolni, hogy mennyire jól döntöttek. Nincs ezzel semmi baj, normális jelenség.

“Az iPhone X/XR/XS esetén például nekem nagyon rosszul működött a kiterjesztett dinamikatartomány (…) Ezt most javították és a végeredmény sokkal természetesebbnek tűnik.”

Mert nyilván nem tudnák ezt egy szoftverfrissítéssel javítani a fenti modelleknél, inkább egyél új telefont …

miért ne jöhetnék ide, ha már váltottam? :smiley:

nem írtam ilyet