App átvitele telóról tabra

Hello.

Problémám a következő: van egy app amit letöröltem tabról mert rosszalkodott és újra akartam rakni de közben az Apple törölte a store-ból de az app a telón még fent van.
Kérdés: Hogyan tudnám átvinni a telóról az app-t a tabra?

Köszike…

a megvásárolt elemek között sincs már meg?

Onnan is eltávolították.
Mondjuk az is elég lenne ha a teló képét látnám a tabon, vagyis nagyobb kijelzőn látnám az egészet. :smiley:
Ha sehogy se jön össze megpróbálom jb-vel felrakni az app-t fájlát.
Amúgy az mennyire gáz már, hogy az Apple össze vissza töröl mindent a store-ból a Google-meg simán fenthagyja… Az Apple-nek nem kellenek a bevételek az app után? vagy mi?

régi iTunes le tudta másolni a készüléken lévő appokat, de mivel már kivette belőle az Apple az App Store opciót, ráadásul az újabb iOS-verziókhoz újabb iTunes-t is megkövetel, így még ha lenne is régebbi iTunes-od, akkor sem biztos, hogy hajlandó lenne kezelni a készüléked.

a jailbreak az viszont segíthet ezen.

hogy az adott app miért nincs már fent az App Store-ban, azt az adott fejlesztő tudja megmondani – illetve ha olyan funkciót adott, amire az Apple hivatalosan nem kínál megoldást, ezzel pedig a fejlesztő megszegte a feltételeket, akkor törölni fogja az Apple az appot.

Tükrözni nem lehet a teló képét a tabra?

mire gondolsz az alatt, hogy “tab”? iPad? mert az alapból nem képes ilyesmire.

Igen, iPad-ra kellene átvinni az iPhone képét.
Hát van hova fejlődni akkor. :smiley:

nem tudom, esetleg AirView? mintha annak kapcsán írtak volna olyat, hogy képes AirPlay-fogadóként működni.

Köszi a válaszokat, majd kitalálok valamit. :slight_smile:

Szerintem a “vásárolt” appok között ott kéne lenned, max. valamelyik szűrő elrejti előled. Nekem a Transmit ilyen app, külön már nem tudsz rákeresni és letölteni, de a vásárlásaimon keresztül mindig megtalálom.

A “vásárolt” azért van idézőjelben, mert vagy tényleg megvetted, vagy ingyenes volt, de attól még ott kell lennie.

Nincs ott, ezerszer is megnéztem, nem véletlen törölte az Apple, minden store-ból törölte még a keleti országokból is, meg dél amerikaiból is. (hadd ne részletezzem az indokot. :smiley:)
Mindenesetre sikerült átraknom az app-t a telóról a tabra, az imazing program segítségével.
Ez le backupolja az app-t és backup-ból visszaállítással sikerült. (ingyenes program)
Ment volna a copytrans shelbee-vel is de annak az app backup része fizetős. :smiley:

This topic was automatically closed 2 days after the last reply. New replies are no longer allowed.