Apple CarPlay használata Magyarországon

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy itthon egy itthon vásárolt autóban (ami egyébként támogatja az Apple Carplay-t) elérhető-e és használható-e a carplay? mert autó vásárlás előtt állok és most vettem észre hogy az apple honlapján levő területenként elérhető szolgáltatások alapján nem elérhető azonban minden autógyár buzgón ajánlja a carplay-t

szóval a kérdésem: van olyan aki használja itthon? kell hozzá valami varázslat vagy simán csak működik?

próbáltam googlizni erre de konkrétan csak arról van rengeteg szó hogy hogyan kell összekapcsolni a fejegységgel de azt senki sem írja hogy elérhető (és azt sem hogy nem).

ha a fejegység tudja, akkor általában angolra állítva a készüléket, és adott esetben a fejegységet is, csatlakozni és működni fog. magyarra állított készülék esetén szerintem nem fog menni, legalábbis a legutóbb ebbe futottam bele.

Köszönöm a gyors választ

Audi Q7 (2017) rendesen magyarul műxik, semmi bűvészkedés

Mukodik magyarul is. Felesegem magyarul hasznalja a telefonjat es mindharom kocsiban (gyari Suzuki es VW, valamint after market Kenwood) pocc-roff mukodik.

+1 működik magyarul is, kollegám úgy használja minden autóban, gyári VW.

This topic was automatically closed 2 days after the last reply. New replies are no longer allowed.