Apple Music lejátszási lista rendezés

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy az apple musicban ha egy meglévő lejátszása listához adok hozzá új számot , akkor azt a lista aljához adja hozzá. Kicsit furcsa ez mert eddig Spotify használtam és ott első számnak teszi be (szerintem ez a normális, hisz azért adom hozzá, hogy meghallgassam) , itt pedig utolsónak , és ha azt í számot választom ki a listáról, akkor utána meg is áll az egész , mert az volt az utolsó szám.

Rendezési opciót nem találok

iPhone , iOS 13

Köszönöm szépen

Szia!

Nem tudod rendezni a listát a telefonon. :frowning:

1 kedvelés

Nem tudom milyen Spotify-t használsz, de nekem utolsónak teszi és ez mindig is így volt :smiley:

1 kedvelés

Csinálj, Te egy lejátszási listát, ott úgy rendezed ahogy Te akarod.

Soptifyon nincs gond , ott rendben működik. Az apple musicon a lusta végére rakja a friss zenét. Ez a gond

Pont azt mondom, hogy nekem a Spotify is a lista végére teszi, de szerintem így a jó.

Biztos nincs itt keveredés a lejátszási lista (play list) és a lejátszási sor között (play queue)?

Mert a lista egy önálló entitás amit te szerkesztesz össze (kvázi mint egy album), míg a lejátszási sor az aktuális lista, amit darál az alkalmazás és ha annak a végére ér akkor megáll a zene…

Lehet, mert annál viszont beékeli a Spotify közvetlenül a aktuális szám után. Ha így van, akkor bocs az értetlenségért, én a playlist-re gondoltam :smiley:

1 kedvelés

Persze , oda teszi , viszont a listát tudod rendezni a hozzáadás alapján is , nekem így van, így a legutoljára hozzáadott dal van felül , nekem így tetszik. Viszont az apple musical nem tudsz így rendezni és nem tetszik , hogy mondjuk egy 100 számos lista aljáról kell felhúznom az utoljára hozzáadott dalt a lista tetejére

Listára gondolok, amit én állítok össze. A példa okáért van egy listám amin van kb 100 szám , ha ehhez adok hozzá számot akkor azt a lista végére teszi a spotifyoi és az apple musician is . Viszont a spotifyoi tudom a listát a hozzáadás alapján rendezni és így az utoljára hozzáadott dal felülre kerül. Nekem ez így szimpatikusabb , mert egy frissen hozzáadott számot én szívesebben hallgatok a lista elején. apple musician nem lehet így rendezni , kézzel kell felhozogatnom . na mindegy kicsit túl lihegtem , lehet hogy csak engem zavar

Nem csak téged zavar, mások is írták más fórumokon, de ez esetben tényleg nincs rá mód sajnos… Apple-nek kell jelezni, ha elég sokan jelzik csak megcsinálják.