Apple TV 2. gen és Synology NAS?

Került hozzám egy 2. generációs apple tv és meg kellene találnom vele a synology nas-omat, de mivel először látok ilyent (apple tv-t) így nem igazán boldogulok vele. Ehhez kérnék szakavatott segítséget.

Infuse lejátszót ajánljuk, azzal eléred SMB-n a Synology NAS.

Az jó köszi és hogyan tudom erre a kövületre telepíteni, mert sehol nem találtam infót erre.
Ja windows alól tudom csak elérni és az itunes mint tudjuk nem éppen egy jó cucc
a másik fele, meg, hogy életemben először van apple tv a kezeim között, ergo lövésem sincsen róluk.
A régebbeiekről vhol olvastam, hogy közvetlenül nem telepíthető rájuk app, mert nem látják az appstore-t és ez ugye 2.gen.

a 2. generációs Apple TV-re nem tudsz semmit telepíteni, nem tvOS fut rajta. csak jailbreakelve lehet kezdeni vele így bármit.

Akkor csak az van amit tud a semmit szinte és kész?

próbálom a JB egy video alapján de nem akarja amit én, vmiért mindig azt kapom hogy nincsen dfu-ban pedig végig csináltam már vagy 50x és volt hogy el is indult de kis idő után mintha kiugrott volna belöle és akkor írta ki amit előtte is hogy nincsen dfu

elképzelhető, hogy az Apple TV-den lévő szoftververzióra nincs jailbreak.

7.1.2 van rajta lehet arra nincsen. én nem találom

ha az about alatt írja, hogy 7.1.2, akkor az nem 2. generációs Apple TV, de máshoz meg nincs 7.1.2. https://www.theiphonewiki.com/wiki/Jailbreak#Apple_TV_4

ehhez viszont akkor ott a Seas0nPass.

az itunes írja ezt

akkor Seas0nPass, ami erre a verzióra csak tethered jailbreak.

https://www.theiphonewiki.com/wiki/Seas0nPass

Igen azzal próbálom órák óta és ahogy írtam eldobja vmiért. Lehet a NET keretrenszer hiányzik neki? Vagy akkor nem is indulna el? (lehet rajta van, nézem)

UI: az is van és megsem megy ??? Ami a legrosszabb hogy találtam a Kodi-ra egy JB nélküli megoldást ami nem is régi mert 2018 végi és az meg azért nem megy mert ugyan MAC os alól terminallal hanem putty-al lépnék be, de nem hagyja azt sem, tiszta zsákutca az egész