Apple Watch 4 LTE német

Tudom nem lehet itthon aktiválni még, vagy majd sosem, de megnéztem a német oldalakon melyiknek mi is az ára és a Telekom.de oldalán 560€-ért míg az apple oldalán 529€-ért adják ugyanazt a vasat (alu-t) miért is lehet ez? Talán akad itt aki kint él, v dolgozik régebb óta és tud erre választ. Gondolom amit ott vesz vki nem a T-nél az ugyan úgy aktiválható a hálózatukon, mint amit náluk vesz vki. Igaz hogy sztem náluk nem számottevő 30€ differencia, csak mint érdeklődés tettem fel a kérdést, ha netán itthon végre árulja majd a mi T-k vmi horror áron esetlegesen és a kinti is aktiválható netán, s megéri hozatni v hozni egy db-ot. Igen ez egyelőre távoli jövő, csak hát nem akkor futnék ezzel köröket, hiszen a series3 óta várom az LTE-s watch-ot itthon.

Hát nem tudom, hogy a Telekomnál miért drágább. De gondolom részletre ott jobb, csak egész áron nem.

Azért is tettem fel a kérdést mert ugye a tapasztalat azt mutatta eddig, hogy mindenfelé vannak olvasói ennek a fórumnak is és hátha vki ott él/dolgozik régóta és használja is ezeket, s tudja mi a pálya velük.