Boxutca app probléma

Rendben. :slight_smile:
Én mondjuk nem szoktam szívbajos lenni az ilyesmivel, ha valakinek írni akarok és nincs konkrét cím, akkor keresek olyat amihez közük van és oda írom meg. :smiley: Aztán lesz ami lesz. :smiley:

Az ötlet jó, csak az oldalukon van a bibi, ha ránézel látod majd, hogy szép meg minden, csak erre nincsen opció, vagy megint nem lelem :thinking:

Pedig linkeltem a kapcsolat felületet. Itt van a kozonsegszolgalat@mtva.hu e-mail cím, simán erre írnék és kész. Ha egyéb elérhetőségük nincs akkor így jártak. :smiley: Megírnám, hogy a Boxutca alkalmazással kapcsolatban lenne hibabejelentésem, de máshol nem tudom megtenni, legyenek szívesek továbbítani az illetékesnek, stb stb. Vagy pedig adjanak megfelelő elérhetőséget és akkor nem őket zaklatod a továbbiakban. :smiley:

Egyelőre kivárok, hátha lesz valami reakciójuk, kétlem. Majd ha nem akkor tolok egy emilt nekik bár sejésem szerint kb azzal sem érek célt, így meg pláne ha keveseknél van jelen ez a bibi.

de hiába vársz ki, az App Store értékelések nem a hibajelzésre van, hiába használod te is arra. a fejlesztő semmi értesítést nem kap arról, hogy te beküldtél egy értékelést.

Az lehet, bár pl az iGO esetében és még pár app-nál is láttam a fejlesztőt reagálni sok esetben is. Még mindig célravezetőbbnek tűnik, mint egy honlapon vmi x-nek írni vhova, ami nem is erre a célra van ott csinálva. De lehet tévedek és úgy érem majd el a várt eredményt, vagy lehet hogy sehogyan sem.

akkor várd, hogy történjen valami egy leírt értékelés alapján, ahelyett, hogy érdemben felvennéd a kapcsolatot az MTVA-val…

Nem feltétlen az az ok, hogy keveseknél fordul elő a hiba, inkább a lustaság és a nemtörődömség számlájára írom. Egy ingyenes alkalmazásnál ami lássuk be, nem szolgál túl fontos célt, ha hiba van akkor nem jelentik, hanem inkább nem használják tovább. Más egy olyan alkalmazás amiért fizetsz (mondjuk egy streaming app), vagy fontos ügyeket kell intézned rajta keresztül (banki app), akkor ha probléma van mindenki szól róla aki tapasztalja, mert különben túl sok bosszúságot okoz.