Elérhető a második iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8, tvOS 15 és macOS Monterey béta

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2021/06/24/elerheto-a-masodik-ios-15-ipados-15-watchos-8-es-tvos-15-beta/

Az Apple június 24-én elérhetővé tette az iOS 15, az iPadOS 15, a watchOS 8 és a tvOS 15 második béta verzióit, majd június 28-án a macOS Monterey esetén is megérkezett új build. Az újdonságokkal vagy folyamatosan frissítjük ezt az írásunkat, vagy pedig új cikket teszünk közzé, amint napfény derül rájuk. Felfedeztél valamit, ami eddig nem volt?…

Lett üzenetek rögzítése felülre. Vagy volt is csak rosszul figyeltem? :roll_eyes:

az már iOS 14.0 óta van.

1 kedvelés

Hű! Akkor nekem miért csak most dobta fel, nem is értem. De most legalább észrevettem :crazy_face:
Vagy a kedvencek nem ugyanaz lenne?

Hol latsz te kedvenceket?

Kiírta mikor reggel először feloldottam, hogy mostantól vannak kedvencek vagy kb hasonlót, hogy azok lesznek felül. Csak nem álmodtam, mert éppen kávéztam :grinning: azt meg nem szoktam alvás közben. De ugye simán tovább nyomtam és újra nem jött elő.

Mennyire működik stabilan az iOS15?

@gunar @Czo

Igen, ilyen van, kb 1 eve mar. A kedvencekre lettem volna kivancsi, hgy az alatt mit ert.

igen, ez már 14.0 óta van.

Jó lehet kiírta és a kávé még nem tette igazán a dolgát, s kicsit félre olvastam. Csak nem használt funkció nálam és lehet kiment a fejemből ez már van, a frissítéssel meg feldobta vmiért megint az értesítést róla reggel. :roll_eyes:

Annyira nem :grinning:

Nekem nincs újratöltés a Safari állapotsavjaban! SE2020.

@mtomi95 és használsz egeret vagy trackpadet közben a készülékeddel?

Mert valamelyik elmeroggyant kitalalta, hogy pull to refreshvel legyen a reload.

Nem… De ez hülyeség, hogy így el van rejtve!
Most mindig keressem ki vagy görgessek fel a lap tetejére újratöltés miatt?
Mit takar ez a push to refresh? Hol és mit nyomjak?

pull to refresh: húzd le az oldalt (először felülre görgetve), a Mail appban ez már az iOS 6 óta elérhető, de sok külső app is évek óta tartalmazza (az Apple és mindenki más is úgy vette át még a Tweetie appból). most meg betették a Safariba is.

de nem kell ezt sem tenned. rányomsz a … ikonra, és rögtön ott van opcióként az újratöltés.

Ezzel a … gombos almenükkel jól elb*szták a Safarit. Ha ez így marad a véglegesben, keresek másik böngészőt 10+ év után…

Nekem sem sikerül megszoknom sem azt, hogy össze-vissza almenübe kell bemásznom a frissítésért vagy pull to refresh, de az új tab management ill. a lerakott URL bar sem az igazi.