Elérhető a második iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8, tvOS 15 és macOS Monterey béta

Tegnap jött még egy beta2 IOS15- höz ennek a száma 19A5281j és kb 6GB

iOS 15 első publikus beta is megérkezett.

Sziasztok! Nekem is jelezte a Beta2 frissítést, 4,5 gb. 16gb-os SE-t hogy tudom frissíteni? Mindent töröltem róla, és akkor is csak 10 gb foglalt van. Esetleg gépen tudom frissíteni?

ha letöltöd az IPSW-t, és azt betallózod, akkor tudod gépen frissíteni, másképp nem.

Sziasztok!

Énis letöltöttem a public betát azóta a whatsapp nem indul el, másnál működik?
Ma láttam a frissítést, gondoltam megoldódik, de azzal sem,

nálatok indul???

ha igen akkor mit kéne megpróbálnom?

köszi előre is

mivel az iOS 15 még béta, így annál ez előfordulhat. ez egy ismert probléma a Whatsappal. hogy a Facebook orvosolni fogja-e a béta alatt, azt nem tudni. ha elengedhetetlen a használata, és a legfrissebb app verzió is vacakol, akkor jelenleg kénytelen vagy visszatenni az iOS 14-et.

Whatsapp nálam sem működik, béta miatt előfordulhat, azonban a whatsapp és az Alza appon kívül mással eddig nem tapasztaltam problémát, így nem rossz kezdet…

Nálam az Alza simán fut, csak a Whatsapp nem, de annyira nem is gond mivel rossz a tulaj híre :roll_eyes:

Köszönöm h írtatok, akkor nem nálam a hiba!!
csak ez érdekelt…

majd javítják, nem rossz egyébként a 15!

Állítsd át angol nyelvre a whatsappot és már meg is oldódott a problémád. :wink: Azért crashel mert nincs benne magyar nyelv.

Whatsappot csak angol nyelvre kell rakni, utána működik.

ez fura, mert ez ilyenkor úgy működik, hogy ha egy adott nyelv nincs az adott appban, akkor az az alapértelmezett nyelven kell megjelenjen. egy rakás olyan app van, ami nem tud magyarul, és nincs ilyen probléma velük.

Ja, csak ezeknel az appoknal gondolom a gyari lokalizacios rendszer van hasznalva. Itt meg lehet probaltak sajat kodot alkotni, es mindenaron meg akarna nyitni a hu_HU.lanugage nevu kepzeletbeli allomanyt, amit nem tartalmaz a szoftveruk :smiley:

1 kedvelés

nehezen hiszem, mert akkor ez probléma lenne iOS 15 előtt is.

Ellenoriztem, a gyari, tehat a “kodolasmentes” lokalizacios dolgok mukodnek minden gond nelkul a developer beta 2-n. Tehat, megiscsak van valami turpissag, amit elkovettek itt az FB fejlesztoi, ami miatt crashel a cuccuk.

de OKOS!!! :grinning:

Köszi! Addig jó lesz így, ameddig nem javítják ki, bár csak pár emberrel használom néha.

Köszi, működik :grinning: