Elérhető a negyedik iOS 12.3, watchOS 5.2.1, tvOS 12.3 és macOS Mojave 10.14.5, és a harmadik Apple TV Software 7.3 béta

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/04/29/elerheto-a-negyedik-ios-12-3-watchos-5-2-1-tvos-12-3-es-macos-mojave-10-14-5-es-az-harmadik-apple-tv-software-7-3-beta/

Az Apple elérhetővé tette az iOS 12.3, a watchOS 5.2.1, a tvOS 12.3, a macOS Mojave 10.14.5 negyedik, illetve az Apple TV Software 7.3 harmadik fejlesztői bétáit. Az iOS 12.3 beta 4 természetesen OTA frissítésként is elérhető a fejlesztői béta profil telepítése után; a watchOS 5.2.1 beta 4 szokás szerint az Apple Watch appban jelent…

IOS 12.3 negyedik bétájába bekerült az Apple TV app. Iphone SE

FYI:
“[…] AppleInsider , and Apple itself, strongly suggest users avoid installing betas on to “mission-critical” or primary devices, due to the potential for data loss or other issues. It is instead recommended to install betas onto secondary or non-essential devices, and to ensure there are sufficient backups of important data beforehand.[…]”

  • via Appleinsider

igen, ez azóta így van, amióta az Apple kiad bétákat.

1 kedvelés

Igen, tudom. Azért írtam hogy FYI.
Nem egyet kipróbáltam már én is, mióta bétákat tudok tesztelni, de nem azon a telefonon, amit naponta használok. Ha valaki ki szeretné próbálni, gondoltam jó ha tud erről…
Ez akkora baj?

nem baj, viszont a béta profil telepítésekor is kiírja ezt a figyelmeztetést az iOS, tehát az AppleInsider szerintem feleslegesen emeli ki, mert ez a divatozásból bétázókat amúgy is hidegen hagyja, vagy el sem olvassák. aki meg nem divatból használ bétát, az meg úgyis tudja. :slight_smile:

1 kedvelés

:::)))
Ez mondjuk az esetek nagy százalékára tényleg igaz. :slight_smile: