Elérhető a negyedik iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7, tvOS 14 és macOS Big Sur béta

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/08/04/elerheto-a-negyedik-ios-14-ipados-14-watchos-7-tvos-14-es-macos-big-sur-beta/

Az Apple elérhetővé tette az iOS 14, az iPadOS 14, a watchOS 7 és a tvOS 14 negyedik fejlesztői bétáit, pár órával később pedig a macOS Big Sur esetén is megérkezett az újabb build. A szoftverek a megszokott módon a Szoftverfrissítés menüpontban telepíthetőek az érintett készülékeken. Az újdonságok egyelőre nem ismertek, de frissítjük a cikket,…

Nekem a vaccs nem dobja…(ver4_44mm)

A naptár widgeten még mindig nagyon nehéz lett volna magyarra átírni a napot vagy éppen a hónapot, mindegy ez legyen a legnagyobb baj. :smiley: Időjárás widget úgynézki “megjavult”, egyből betöltött mindent, jól is jelez, majd kiderül, hogy így is marad-e. AppleTV widget eddig asszem nem volt, mostmár van, jej :smiley: hirtelen ennyi ami feltűnt. Ja a billentyűzet néha még mindig kicsit fentebb van mint kéne, ha elkezdek írni, akkor ugrik vissza a helyére, ez a beta 3-ban is így volt + ujra megy a 3D táccs. Azt a hátteret a cikken szereplő iPhoneról még mindig nagyon nagyon szeretném, valakiiii ?

Nekem se… remélem nem nálunk van a hiba!

Nálam se watch 5 44mm

Időjárás widget úgy nézki rendbejött, TV Go és Praktiker app továbbra sem működik, szeptemberig valszleg javítják. Egyébként más minden működik, régóta (iOS 8) használok bétákat, szerintem az egyik legstabilabb lett a 14 beta. Alakul ez…

Közben elérhető a watchos7 beta 4 is, mac os big sur beta 4 is tölthető

Mostmár felment a vaccs is. A telefonon néha ugrik a háttérkép(megnagyobbodik), eddig ilyet nem tapasztaltam/11Plus/

Szeptemberig valószínűleg javítja… a Praktiker és a Telekom az applikációját.

Azt még mindig nem értem, hogy ipaden miért nincs időjárás app difolt ha már van rá Widget így sose tudja a helyzetet hiába van beállítva, ha még ranyomok elinditja a safarit vicces

Nekem nem működik a Viber rendesen. Csak read only üzemmód van, se írni se file csatolás nem megy. És egy idő után ki is lép. Valaki tapasztalt ilyet, vagy ehhez hasonlót?

Sziasztok!
Nekem nagyon dobálja a wifi jelet.
iPhone X
Nektek ok?

Sziasztok!

Nekem valamiért nem dobja fel a frissítési lehetőséget, 3-ról frissítenék Beta 4-re.
Automatikus frissítés ki van kapcsolva, bár már próbáltam úgy is, hogy bekapcsoltam!:frowning:

Közben megoldottam!::slight_smile:

Csak nekem foglal el indokolatlan méretű tárhelyet?
Beállításokban írja hogy a rendszer az 6.63 GB, ami oké, de utána ír egy “Egyéb”-et is, ami IOS 13-mon nem volt, és ez 4.8 GB

Ha az iPhone tárhely részre gondolsz, ott mindig is volt Egyéb a Rendszer alatt.

@ApplePen