Elérhető az iOS 12, a watchOS 5, a tvOS 12 és a macOS Mojave ötödik béta verziója

Ha DNS hiba lenne, akkor FF sem menni szerintem.
Amúgy egy próbát megér. Google Chromeot annyira nem szeretem, így adtam egy esélyt az FF-nek. Megérte.

Utánaolvasgattam. Nem kell hibának lennie, elég, ha lassabb, ill. messzebb vannak bizonyos DNS szerverek. Most beállítottam routeren a leggyorsabbra, ami nálam az opendns volt. Még tesztelgetem. Nagyon zavaró, hogy minden böngésző fapadosnak tűnik a Safari mellett, ráadásul energiát is zabálják.

Nekem a google mindig jó, az OpenDNS egyes esetekben lassabb lehet. Érdemes a CloudFlare DNS-ét is kipróbálni:

https://1.1.1.1

cloudflare-t használtam eddig, de 3x lassabb válaszídőt produkált, mint az opendns vagy a google. :frowning: most nézegettem ezeket csak a héten, eddig nem érdekelt, csak már mindent próbálok, hogy javuljon a Safari

Akkor nálad ez vált be. Érdekes :slight_smile: Én Google-t használok Telekom helyett.

Iphone X nálam is ugyanez a hiba. Volt már teljes visszaállítás is. Megy vissza a 11.4.1.

Nem jön rendbe. Működik a GPS, de sokkal nehezebben talál pozíciót. Kizárólag kültéren működik, épületen belül össze-vissza mutat km-kel távolabb, amíg 11.4.1 stabilan fogja jelet. IPhone X fenáll a hiba változatlan.

Akkor másképp mondom, nálam rendbejött, és még két másik ismerősömnél is!

Érdekes, nekem i8Plus-on rendben működik. Még reset sem kellett. Most kipróbáltam beltéren (Wazze és Maps) és teljesen jó helyet mutat.

Van valakinek infója, hogy CarPlay esetén mikorra várható, hogy a Waze elérhető lesz?
Ha jól tudom, a waze-nak kellene frissítenie…

Szia!

Igen, Waze-nél pattog a labda ezügyben.

Köszi, már nagyon várom

Eddig a régebbi IOS verzióknál volt egy olyan beállítási lehetőség, hogy ha teljesen újraindítottam a telót akkor indulásnál a jelkód kérésnél többször felvillant a vaku. Ennél a 12-esnél má nem csinálja!Valakinek ötlet?Kivették ezt a funkciót vagy változott ennek a beállítása?Másnak is van ez ügyben tapasztalata?Köszönöm előre is!

Sziasztok!

Valamiért az ios11 óta egyszerűen angolul olvassa fel a hívó fél nevét Iphone7-nél. Ha átállítom a régiót és a nyelvet angolra majd vissza akkor egy ideig jó, de utána megint furcsán olvassa fel. Tudnátok nekik jelezni ezt a hibát? Tudom ott a feedback vagy mi csak hát 0 angol tudással azt se tudom hol kéne írnom nekik.

itt részletesen leírtuk, hogyan kell. mivel várhatóan kérni fognak logokat, ezért ezt neked kéne jelentened, mert az adott logokat is a te készülékedről kell begyűjteni. kérj meg valakit, aki tud angolul, hogy segítsen. https://szifon.com/2015/01/18/gyakori-kerdesek-hogyan-kuldheto-visszajelzes-az-apple-nek/