Elérhető az iOS 15.1, iPadOS 15.1, watchOS 8.1, tvOS 15.1 és macOS Monterey kiadásra szánt, RC verziója

ha a Feedback appban nem látod lezárt állapotúként, akkor elvileg még nem került javításra. én csak iCloudot használok, azzal nem tapasztalok ilyesmit.

Bocs, ez nem teljesen idevaló, mert még IOS 15.0 óta vettem észre, hogy a teljes telefonkönyvem minden neve megduplázódott. Tapasztalt már valaki ilyet? Mit lehet ilyenkor tenni? Több száz kontaktom van…

lehetséges, hogy több fiók esetén is be van kapcsolva a kontaktok szinkronizálása, és ugyanaz a kontakt valami okból megjelent egynél több fiók esetén is?

Megnéztem és úgy tűnik, hogy csak egy (google) fiók van.
Ha ezt a google fiókot direktben a weben keresztül nézem, akkor már ott is duplázva van minden kontakt, de fogalmam sincs mi okozhatta. Itt találtam olyan lehetőséget is, ami a duplikátumokat kivesz/egyesíti. Előbb készítek egy biztonsági másolatot aztán lehet, hogy kipróbálom, hogy mi lesz, ha elindítom…

indítsd el bátran, nem fog széttúrni semmit, jól működik. Illetve fel is fogja sorolni, hogy milyen duplikátumokat talált és jóváhagyásra fog várni.

Másnál is előjött egy olyan bug, hogy a beállítások információk alatt lehetett látni, hogy az eszközre meddig van jótállás és azt is ha van applecare+ most ha belemegyek az infó lapba akkor felvillan és eltűnik ez szerintetek valami iOS bug?

Nálam rendesen látszik.
Iphone 12 Pro Max, iOS 15.1

ez érdekes nem tudom nálam miért csinálja de a telefon mellett az ipad is ezt csinálja.

Erről beszélünk ugye?
(Sorozatszámot én töröltem ki)

ez most végül az RC verzió, vagy a hivatalos release?

nálam mindegyiken hivatalos verzió van.
ha megnézitek lassan a videót akkor látszik hogy ott van és eltűnik…

https://share.icloud.com/photos/0Ac6681mHMHDBwjAaiUdoXAQw

1 kedvelés

Ha kikockázod, akkor egy pillanatra vmi olyasmi látszik, hogy:
8 napja van, hogy ehhez az iphonehoz…

De a többi nem látszik.
Van vmi határidőd ami most fog lejárni?
Valaki más lát többet esetleg?

Megnéztem még egyszer.
A tippem a következő:
Mivel ez egy új készülék iPhone13 Pro, valószínűleg most 8 nap múlva fog lejárni az a hivatalos 30 vagy 60 nap, ami az AppleCare megkötéséhez a beüzemeléstől megadott határidő, ezt írná ki, de közben már meg van kötve és ezt is kiírná, de a két (egymásnak ellentmondó) állapot látszik ilyen beteg módon.
Olyan mint a mesében Mátyás Király feladványa hozzon is ajándékot meg nem is…
OMG

Ugyanaz a készülék ugyanaz a szoftver, de látszik, ez valószínűleg egyedi probléma lesz.

oké, csak az RC-s cikk alatt szóltál hozzá, ezért kérdeztem.

a szöveg azt írja, hogy korlátozott jótállás 2022. 09. (a dátum vége nem látszik), és hogy még 8 napig vásárolhatsz rá AppleCare+ szolgáltatást.

az, hogy ez hirtelen eltűnik, valami egyedi hiba, a jótállást és az AppleCare-t semmiben sem befolyásolja.

igen ebben bízom én is de egy kollégámnak ugyan ezt csinálja. arra már megvettem neki az applecare+ az enyémre holnap fogom ezt megtenni. Ezért kérdeztem mert nálam is ezt csinálja hátha másnál is előjött. Bocsi nem láttam az RC-s feliratot annyira hosszú volt a cím hogy arra már nem figyeltem.

Ja, hogy még nem vetted meg az AC+t.
Szerintem, ha megveszed akkor esélyes, hogy helyre jön, ha nem, akkor pedig azzal már lehet is az első támogatást kipróbálni az Apple-nél.

Ez szerintem szoftveres probléma lesz mert jó ideig jó volt és egyik pillanatról a másikra tűnt el. És ahogy írtam annál is akinek megvettem az AC±t

Oké értem, azért majd írd meg, ha mégis változna az AC+ vásárlása után :smirk:

megvettem az AC+t nem változott semmi…