Elfelejti a megnyitott lapokat a Safari

Ezzel nem értek egyet sajna. A finom nagyítás csak alma egérrel megy vagy paddal.
Bár nekem jobban bejön a százalékos nagyítás.

És mégvalami. A safari idővel elfelejti a kinyitott lapokat mert béna. Az OPERA-nál sosem volt még ilyen gondom.

Az opera tud olyat, hogy kijelölöm a weboldalon, hogy pl. 80USD és egyből átváltja forintra?
Tud olyat, hogy kijelölöm és megjelenik a fordítás vagy a másolás, keresés gomb?
Továbbá a gyorsívó felület az OPERA-ban a legszebb, legokosabb.
Safariban hangya betűk vannak, opera-ban úgy állítod ahogy akarod.
Csak ennyi…

nem inkább automatikusan bezárja X idő után, hogy ne legyenek nyitva? ugyanis erre külön opció van a Safari beállításaiban.

Én olyan opciót nem találtam a safariban
De NE zárja be ha rögzítem a füleket. ÉS egyáltalán ne zárjon be semmit magától.

Beállítások, Safari, Lapok, Lapok bezárása // Manuálisan

Sajna ilyet én nem találok ott:

ja hogy desktopon. ott nincs ilyen opció. bezárnia sem kellene akkor őket.

DE hol máshol mint desktopon? Erről beszéltünk egész végig.
Na, az ilyen problémák miatt utálom a safarit.

szerintem ez tuti csak valami hiba nálad. én még sosem futottam bele ebbe, hogy bezárogatta volna a megnyitott lapjaimat, pedig én még bétázom is már évek óta gyakorlatilag minden készülékemen. ettől függetlenül a telefonodon be van kapcsolva ez az opció, hogy bezárogassa? mert még azt tartom elképzelhetőnek, hogy valami okból az van szinkronban a desktop Safariddal, és azért zárogatja be.

Veletlen nem arra van allitva a Safari, hogy minden inditasnal tiszta lappal inditson ahelyett, hogy folytatna az elozo session-t?

Nem úgy van beállítva.

és a telefonon nincs beállítva ez az opció?

1 kedvelés

igazad lehet, mert amit bezár a telefon, azt bezárja a safari is az icloud szinkron miatt
(szerintem)

Ezekkel nem tudok vitatkozni, de nem is akarnék.
Alapvetően az AdGuard-ot írtad, hogy nem lehet oldalakra vonatkozóan kikapcsolgatni, én erre reagáltam, hogy de bizony lehet, és emiatt nem szükséges másik böngészőt használni. Továbbra is fenntartom, hogy ha operázni akarnék, arra bármilyen vas jó. :slight_smile:

Megnéztem a telón, így van beállítva:
Beállítások, Safari, Lapok, Lapok bezárása // Manuálisan

Tehát a szinkron sem lehet.
Most próbálgatom ismét bezárja a kinyitott lapokat. Csak a rögzített lapokat hagyja meg.
Nem értem a logikát…

Safariban lehet ablakokat egymás mellé vagy alá tenni?
Lehet a lapokat balra függőlegesen rakni vagy csak felül lehet?
sok sok minden nincs safariban…

Csinalsz valamit, amikor azt mondod, hogy igy is bezarja? En ha kinyitok egy safarit es megnyitok benne 20 tabot, az nem tunik el belole.

Csak megnyomom bal fent a piros gombot. Mi mást csinálhatnék?
Újra lent megnyitom és már nincsenek lapok, mindet bezárta.

Hát de az a bezárás? :smiley: Nyilván bezárja a lapokat. Én ilyenkor fogom és a History reopen all windows from last session, és mindent újra kinyit. Ami meg tényleg nagyon kell ideiglenesen berakom a bookmark-ba.

Az alkalmazást zárja be ne a lapokat!
Ezért is használok OPERA-t. Az legalább megkérdezi, hogy mit csináljon a lapokkal. Nyitva hagyja vagy zárja be. Ezt SEM tudja a safari. Ez pedig egy annyira egyszerű dolog lenne.

én eddig azt hittem a hozzászólásaid alapján, hogy nem zárod be a Safarit, és úgy záródnak be maguktól a nyitott lapok. ha bezárod az ablakát, az nyilván mindent bezár. ezután újból elindítva pedig vissza tudod nyitni, ha ez fontos:

vagy ha az adott lapokat eltolod bal oldalra kis méretre, azokat nem fogja bezárni: