Gyakran Ismételt Kérdések

@RobeeDee Magyarország eddig sem volt ott a CarPlay-t támogató országok között. használni ettől függetlenül tudod.

érdemes lenne elsőként az ebben a cikkünkben leírtakat végigzongorázni:

Mi a jelenség?

Kedden telepítettem a 13.4 bétát. Akkor még nem volt gond, működött a CarPlay. Viszont a Watch-al nem tudtam össze párosítani, ezért szerdán vissza telepítettem a 13.3.1-et. Valószínűleg ezzel a telepítéssel volt a baj, mert nem működött a CarPlay. Tegnap reggel megint újra telepítettem, majd mielőtt csatlakoztam volna az autóhoz, az autó beállításait is vissza állítottam. Azóta újra működik minden rendesen! :blush:

1 kedvelés

Sziasztok.

Olyan problémám van, hogy Facebook kihangositásnál halkan hallanak. Mintha befognám a mikrofont, vagy távol lennék. Ha egy személlyel ha három személlyel beszélek ugyanaz … Ez miért lehet?

valószínűleg lejjebb veszi a készülék a mikrofonod hangerejét, mert a kihangosított hívás zaját túl erősnek érzi, és ezért próbálja ezt kompenzálni a többi fél felé. ennek viszont minden más kihangosítás esetén is így kellene lennie. ha viszont kizárólag a facebooknál tapasztalod ezt, akkor első körben töröld le az appot, és töltsd le újra, ha pedig nem oldja meg, akkor várni kell, míg a facebook kijavítja.

Probaltad mar kijelzovel lefele forditva? Van rajta tok?

Van tok rajta. De az nem zavarhatja. Mert a videófelvétenél jól szol minden. És a hangfelvevőnél is

Remélem tényleg ennyi a hiba. És nem a teló rossz

Lattam mar olyat, hogy appok direkt vagy valami bug miatt a hatlapon, a kamera kornyeken (xs max, 8, 6s) levo mikrofont hasznaltak hasonlo szituacioban. Ezert kerdeztem, hogy kijelzovel az asztallapra forditva nem-e javul meg.

Általában kézben tartom, nem rakom le sehova. De ez is lehet amit mondtál Czo…Ki lehet kapcsolni vajon a mikrofon zajszürését?

Settings - Accessibility - Audio/Visual - Phone Noise Cancellation csúszka

Magyarul le tudnád írni az elérési utat? Magyar menüben nem találom :upside_down_face: Köszönöm.

Beállítások - Kisegítő lehetőségek - Hang és vizuális - Telefon zajkioltása csúszka.

Köszönöm :grinning:

1 kedvelés

Sziasztok!

Van egy m1 chippel szerelt macbook air-em, amin a big sur legújabb változata fut. Vettem egy Logitech MX Master 3 for MAC egeret, és a problémám az, hogy nagyon szarul működött az egér a logitech két programjának telepítése után (előtte is). Látható, hogy a mutató lassabban / darabosabban mozog, mint amikor a touchpaden húzom az ujjam, illetve többször előfordult, hogy egy picit “belaggolt” az egérmutató, pl egy gyorsabb mozdulat után. Az egeret azóta visszavittem, mert nem volt kedvem vele foglalkozni, viszont mégis szükségem lesz egy ilyen egérre. Van még egy Razer Basilisk X Hyperspeed egerem, amit BT-tal csatlakoztattam a géphez, de ez gyakorlatilag a használhatatlan kategória, sokkal rosszabb volt mint a Logitech. Továbbá van egy sima Logitech MX Master 3 - de ez nem a maces verzió - szintén használhatatlan volt a géppel.
A neten találtam precedenst erre, de megoldást nem. A kérdésem az lenne, valaki találkozott-e már a problémával, illetve sikerült-e megoldania?

Köszönöm szépen!
Zsolt

A Siri mikor lesz elérhető magyarul?
Arról van valami hír?
Már én is várom, hogy legyen magyar Siri.

semmi hír nincs róla. majd talán nyáron, a WWDC-n az Apple említ valamit ennek kapcsán.

1 posts were split to a new topic: Csengetés hangerejének automatikus állítása adott időpontban?

1 posts were split to a new topic: Miért van készlethiány a szolgáltatóknál az iPhone-okból?