iCloud: A fotók le vannak tiltva

Sziasztok,

Valamiért le vannak tiltva a fotók az iCloud-ban, és bármit csinálok, nem áll vissza. A fotók alkalmazásban sem jeleníti meg a képeket. Már bejeletkeztem az iCloud-omba, ugyanezt írja.
Valaki tud segíteni?

Előre is köszönöm
Erik

Ez a szoveg akkor jelenik meg, ha megnyomtad a “Manage” gomb utan, a Photo Library mellett a “Disable and Delete” gombot. Esetleg ott nem lett egy “Undo” gomb veletlenul?

Sajnos semmiféle undo gomb nincs. Megnéztem a fotó alkalmazást, ott sincs, és a rendszerbeállítások, iCloud fül alatt is végigpörgettem mindent. Az a baj, hogy pontosan nem tudom, hol keressem az Undo gombot.

Kicsit esetleg bővebben nem tudna segíteni, pontosan hol nézzem?

Előre is köszönöm.

Rendszerbeallitasok / iCloud es a “Kezeles…” gomb, majd ott Photo Library. Itt gyarilag egy “Disable and Delete” gomb van, gondolom ebbol lehet Undo, ha meg lett nyomva. Mivel en hasznalom az iCloud Photo Libraryt igy ezt a gombot nem fogom tudni megnyomni, hogy kiprobaljam. Tovabba lovesem nincs, hogy melyik gombot hogyan hivhatjak magyarul. A screenshotod alapjan latom, hogy a Manage… az Kezeles… -re lett forditva.

ahh uristen, sikerült! Örök hálám!
Visszaállítottam a nyelvet angolra, és így érthetőbb volt :slight_smile:

Köszönöm szépen!!!

2 kedvelés

A rendszer automatikusan lezárta ezt a bejegyzést 2 nap után. Több hozzászólás nem engedélyezett.