iPhone SE kérdések

Sziasztok,Kedves Mindenki!Újonc vagyok itt,és informálódni szeretnék.iPhone SE 128 Gb-os telefont használok,ios12.0.1. verzióval.Olyan problémám van,hogy régen,egy iPhone 4 S készülékem volt,ami kijelezte a kijelző tetején,ha a bluetooth aktív volt,és azt is,ha csatlakoztatva volt a head-setem,sőt,még a headset akkujának a töltöttségét is mutatta.Ezen az SE készüléken még a Bluetooth ikonja sem látható felül.Tud esetleg valaki segíteni nekem,mi lehet a probléma forrása?Segítségeteket előre is nagyon köszönöm!

Ja,és még azt elfelejtettem írni,hogyha csatlakoztatom az autórádiómhoz bluetooth-on keresztül,azonnal nekiáll a telefonról zenét játszani,erre sem találtam még megoldást…

Szia, az autósra már volt itt kérdés:

Mit tehetek, ha az autóban automatikusan elindul a zene, ha csatlakozom Bluetooth-on?

a Bluetooth jelzése már nincs kint az állapotsoron, azt a Vezérlőközpontban láthatod.

a Vezérlőközpontban az iOS 11 óta nem kapcsolható ki a Bluetooth, ott csak lecsatlakozik a készülék a csatlakoztatott kiegészítőkről másnap reggelig. bővebben:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

This topic was automatically closed 2 days after the last reply. New replies are no longer allowed.