iPhone Wi-fi eldobás

Sziasztok, a problémám a következő: amióta kikerült a 13.4.1-es frissítés, az iPhone zárolt kijelző alatt mindig eldobja a wifi kapcsolatot és átvált 4G-re. Feloldásnál vár egy kicsit, majd újra van wifi kapcsolat, de amint zárolom egy idő után átvált 4G re. Két iPhone-om teszteltem egy régi SE és egy 2020-as SE készüléken, de mindkettőn jelentkezik ez a probléma.
Másnál is volt ilyen?

Milyen router van otthon?

Mercury

Gondolom próbáltad újra indítani, illetve azon is nézted, hogy friss-e a szoftver. Elő szokott fordulni, hogy egyes routerekkel az egyes szoftver verziók nem mennek megfelelően. Ilyenkor jelezni kell az Apple felé, és várni a frissítéssel.

Ezen kívül érdemes megcsinálni egy Hálózati beállítások törlését a készüléken.

Újraindítottam a routert(többször is), hálózati beállításokat is megcsináltam telefonon…
Bár a router frissítést még nem néztem meg, köszönöm hogy felhívtad a figyelmem.

( Amúgy mi szokott lenni a leggyakoribb hiba ilyenkor? Már csak érdekességből kérdezem.)

Ez lenne a router: Mercury CH7465LG-LC

Nem tudom hogy a UPC bevásárolt-e újakból, vagy hogy egyáltalán van-e újabb generáció, ebből a márkából, nekem ez van és ez is már négy éves.

Érdemes valami jobb routert vásárolni és nem a UPC-ét használni. :slight_smile: Egyébként nincs “gyakori hiba” ez a hiba. Router csere van várni, ameddig az Apple kijavítja a hibát.

This topic was automatically closed 2 days after the last reply. New replies are no longer allowed.