iTunes a windows-on

Sziasztok.
Az iTunes nem tudja olvasni az iPhone Xs készülékemet. A laptopomon win 10 home fut. Ami az apple-el volt kapcsolatos program azt mindent mindenhonnan eltávolítottam majd újra telepítettem. Az Xs-t is vissza állítottam alapra ahogy azt az iTunes kérte. Sajnos semmi változás.
Amint gépre dugom az Xs-t , elindul az iTunes. De kidobja a következő ablakokat.
Az iTunes verzió száma amire azt írja,hogy a legfrissebb változat: 12.9.1.4

Mi lehet a baj? És főleg mi a megoldás?

Ez így jó is mert legalább aki segíteni tud rögtön fel is hívhat! :grinning:
Ja már nem!

GDPR miatt is problémás, hogy kint van a telefonszámod. felhívjuk a figyelmedet arra, hogy a Szifon.com semmiféle felelősséget nem vállal ennek kapcsán.

de mindez igazából lényegtelen, mert a hiba megoldásához semmit nem tesz hozzá ez a kép.

az összes Apple szoftver eltávolítása után újra is indítottad a gépet az ismételt telepítés előtt? másik kábellel is megpróbáltad? másik USB-porton keresztül is? az iTunes telepítőjét az Apple oldaláról töltötted le (apple.com/itunes), vagy a Microsoft Store-ból telepítetted? bármelyik is volt, próbáld meg a másik lehetőséget.

1 kedvelés

Üdv.
Tudomásul vettem hogy nem lehet az elérhetőséget megjeleníteni. Töröltem.
Az általad írt probléma forrásokat mind végig játszottam de semmi változás.
Az apple.com/itunes oldalról nem lehet letölteni. Amint rámegyek a letöltő linkre átirányít a Microsoft Store oldalra.

És igen ismét töröltem és ismét változatlan a szitu. Egyéb ötlet?

https://www.apple.com/itunes/download/win64

Üdv.
Ez a link már működött. De ez is kérte az iPhone visszaállítását.
Gondoltam próba-cseresznye. iTunes-en keresztül megtettem. És lőn csoda. Mostmár felismeri és olvasni is tudja.
Köszönöm a segítséget.

This topic was automatically closed 2 days after the last reply. New replies are no longer allowed.