Kibeszélő – iPhone 12, HomePod mini, egyéb újdonságok – ma 19:00!

Ööööö, nem tudom hol olvastad ugyanezt “máshol”? Mert hát ezt csak itt posztoltam és csak most. Lehet el se olvastad. :smiley:

Ka kuwaiti dínárra váltanák először, úgy se jönne ki ennyire drágán. Szvsz. ez sem indok.

Nem tudok kik felelősek az átváltásért, de valószínű valamelyik bank. De csak példa tavaly a 999 dollár indulóáras készülék Svájcban idén 70 CHF olcsóbb mint tavaly. Ez az áremelés tényleg a forint gyengeségének “köszönhető”.

Na ez az, hogy itt olvastam már tőled kb annyiszor részletekben de mindent. Tudjuk és eddig is tudtuk amit kell, hiába is cáfoltuk, bármit az célt nem ért, mert újra és újra ideírod. Nem lehetne, hogy ehelyett inkább részt vennél egy ebéden a korowai-oknál? :roll_eyes:

Nem tudom svájcban mennyi, de az iPhone X vagy Xs vagy 11 esetében sem volt ekkora árkülönbség és most sincs. Ráadásul, ha utánaszámolsz - egyszerű, valutaváltó a barátod :smiley: -, akkor könnyen beláthatod, nincs olyan valuta, amivel ekkora indokolt ártöbblet jöhetne létre csak amiatt, hogy a forint nincs a toppon. Ráadásul olyan országokban, ahol a forintnál rosszabb valuták vannak, ott sincs ekkora ártöbblet. Szvsz. idehaza valaki valahol kicsit nagyobbat szeretne markolni, mint máshol, inkább erről fújdogálhat a szellő. Ami egyébként eddig is így volt, hiszen a külföldről behozott újakat, teljesen legálisan sokkal olcsóbban tudta árulni aki ezzel üzletelgetett és még úgy is bőven megérte nekik. Most pláne így lesz, csak most lehet nem tudnak annyian utazgatni. Hát majd kiderül.

Tuti, hogy sem a Lidarról, sem a kerámia kijelzővédőről, sem a jelenlegi iPhone 12 szegényes doboz tartalmáról, sem a fos áráról nem írtam még itt sem sosem. Javaslat: Nem csak az első négy sort kéne elolvasni valamiből, mielőtt ítéletet mondasz, mert kilóg a lóláb. :smiley:

Jól van na, ne legyél már paprikás! Vagy inkább mégis. :crazy_face:

@Kukori @gunar menjetek szobára?

Eszemben sincs. Veled ellentétben én szeretek vitatkozni, élvezem azt. Ha kiderül, hogy esetleg nem volt igazam, még akkor is. :smile:

Öööö, hetero vagyok és hímnemű. :smile: Ja, ez túl sok info. Nem baj, majd törlöd, ha gondolod.

Mi van? Ez hogy jött ki nálad?

én már nagyon unom, hogy háborúésbéke hosszaságú fűrészpordarálás megy oda-vissza.

1 kedvelés

Most komolyan megszólsz a 3 soromért? Csak nézz a leírtak mélyére és látod a mondandómat benne.

feladom.

:smile:

Ja akit érdekel, ma nézték meg nekem a német nagyker árát a 12 mini-nek és aktuális árfolyamon ugye az még adómentesen 243eFt-ra jött ki

Ha valakit érdekel akkor a bemutatón látott autós tartó neve: Belkin MagSafe Car Vent Mount PRO. Nekem tetszik nagyon. :+1:

+obi kommenttel azért kicsit vitatkoznék… 2x zoom nagyon kevés átfogás. Egyáltalán nem versenyképes akár már egy olyan pointtoshoot géppel sem mint a sony rx100 VI v VII ami alsó hangon 8x zoomot tud. Oké, wide angle kamerától számolva korrektebb nézni az iphone-t, de úgy is csak 4x zoomról beszélük (52/13) mig a sony 8.3x-et tud. Na mondjuk nem is hypeolták a zoom-ot (még csak meg sem lett említve), Egy +73mm lencse egyszerűen nem fért volna bele a vázba, szóval szerintem amig a peliszkop zoom nem lesz iphoneban - ami legalább szerintem még 2 év - , optikai zoom funkció nem lesz komoly (ld iphone) , vagy csak olyan mareting hype lesz (ld samsung ultra) és igen korlátolt… aki minőségi zoomot akar, marad a compact kamera vagy dslr. Akinek pedig nem kell,arra tök jó az iphone. Es emiatt én is veszek majd egyet, de nem a prot-t mert a pro csak 2x zoomja egyszerűen nem éri meg a felárat. Ebből már egy jó zoomos compact fele ára megvan…

bocs periszkop. és persze hagyományosan ezt sem az apple fogja előszőr a piacra dobni csak majd akkor ha már más tesztelte vele a piacod. De az biztos, hogy hagyományosan az iphonenon fog a legjobban működni :slight_smile:

Vagy ha tényleg pro, és fotózás, akkor viszont csak a max. De a puding próbája az evés. Szóval várjuk meg a végleges teszteket, mert addig csak mindenki tippeleget…