Lehallgatnak. Mit csináljak?

Semmilyen mikrofont nem használtam legutóbb, folyamatosan ezt jelzi ki hosszú ideig, zárolt képernyőn is.

nem hallgatnak le. ez azt mutatja, hogy valami mégis hozzáfért a mikrofonhoz. például lehet a Shazam, aminek ott is van az ikonja az alsó sorban.

de nézd meg a Beállítások, Adatvédelem, Mikrofon alatt, hogy miknek adtál hozzáférést a mikrofonhoz.

De, lehallgatnak. Ha a Shazam hallgatna folyamatosan, akkor nem az lenne kiírva, hogy Ismeretlen, hanem az, hogy Shazam. Meg nekem nincs is letöltve a Shazam, csak ott van valahogyan a vezérlőközpontban.

100%, hogy nem hallgatnak le. értelme sem lenne, hogy bárki lehallgasson.

kapcsold ki teljesen a telefont, majd kapcsold vissza, és nézd meg, hogy eltűnik-e. ha nem, akkor szedd le a Shazam ikont a Vezérlőközpontból, és nézd meg, akkor mi a helyzet. milyen alkalmazásoknak van hozzáférésük a mikrofonhoz, miket engedélyeztél?

van bármi kisegítő lehetőség bekapcsolva?

Nem akarom most ki-be kapcsolni a telefont. És nem a Shazam hallgat le, hanem valami ismeretlen oldal, vagy program. Ezek vannak engedélyezve:


Kisegítő lehetőségeknél, meg be van olyan kapcsolva, hogyha kijelölök egy szöveget, azt felolvassa.

Csak halkan jegyzem meg, aki olyant tud telepíteni egy idegen telefonra ami ráadásul iPhone is, az nem fog kitenni róla egy ikont a felhasználó szeme elé, nyugodj meg azt észre sem veszed majd.
Itt jön képbe az amin viszont el kellene gondolkoznod, hogy mi olyant csinálsz vagy beszélsz bárkivel amiért érdemes lenne lehallgatni a telefonodat, mert ilyent 1xű ember nem tud még a mai napig csinálni, elég nagy lenne a baj ha ez a lehetőség bárkinek adva lenne.

Nemtudom. Az is lehet, hogy az Apple hallgat le, mert én vagyok Siri testvére.

akkor most kapcsold ki az összes előbbi app esetén a hozzáférést, és nézd meg, úgy eltűnik-e.

de ennél sokkal egyszerűbb lenne ki- majd visszakapcsolni, mert könnyen lehet, hogy csak egy hiba, és azzal megoldódik.

hagyd ezt abba, ne kelljen elvenni a hozzászólási lehetőséget tőled.

MI van? Orvos látott már? :crazy_face:

@gunar hagyd abba ezt.


Még mindig ott a narancssárga pötty.

mert most valami épp használja. akkor most lőjj ki minden appot egyenként a multitasking listából, és nézd meg, melyik bezárásával tűnik el.

A multitasking mit jelent?

alkalmazásváltó.

Mindent bezártam, és még mindig valami hallgat.

akkor szinte biztos, hogy ez egy hiba. indítsd újra a készüléket, 2 perc sincs, el kell tűnnie.

De nem akarom újraindítani. És ez biztos, hogy nem egy hiba, egész biztos, hogy lehallgatnak! Ilyen hiba nem létezik.

Mi a baj? A viccre vicc volt a válasz ott figyel a smile utána, hogy nem kell szó szerint érteni.

létezik ilyen hiba. rengeteg más is létezik. ha nem indítod újra, akkor itt fogsz aggódni azon, hogy mi lehet. ha meg újraindítod, akkor legalább kiderül, hogy eltűnik-e. így biztosan nem lépsz előrébb ezügyben.

ha ugyanis újraindítás után sem tűnik el, és a pötty is ott lesz a jobb felső sarokban, akkor lehet tovább keresni, mi okozhatja.

Ki mondta, hogy aggódom? Legalább lett egy jó társaságom. Valaki végighallgatja a hülyeségeimet.