Matias magyar kiosztású “Apple” billentyűzet numerikus résszel és háttérvilágítással!

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/12/18/matias-magyar-kiosztasu-apple-billentyuzet-numerikus-resszel-es-hattervilagitassal/

Mindig is kedveltem az Apple billentyűzeteit, főleg a vezetékes és a vezeték nélküli változatot, ami pont megfelelő kiosztással, billentyű közökkel és hibátlan billentyű magassággal rendelkezik. Sajnos az Apple időközben a numerikus, vezetékes változatot megszüntette, és ugyan még elvétve kapható, de már hivatalosan nincs is az Apple.hu-n, csak a vezeték nélküli. (Felül a fekete vezetékes, alul…

De én vezeték nélküli USB dokkolósat szeretnék :smiley:

1 kedvelés

NA, ez baromi jó! Az alma billentyűkkel mindig az volt a gondom, hogy nem világít. Ez végre igen! :slight_smile:

Ez tényleg pöpec, be kell látni. Ráadásul fele annyi mint egy asztro magic keyboard ami 55000 azaz ötvenötezer ft :smiley: Ha nem kaptam volna egyet, most vennék egy ilyet.

1 kedvelés

Hááát… én egyelőre szkeptikus vagyok vele, mert az amazonon már nem is lehet kapni, de ami fent van review az sem túl biztató…

www.amazon pont co pont uk/Released-Matias-Wireless-Aluminum-Keyboard/dp/B07215RSDT

1 kedvelés

@Sas_Sam maximum az angol amazonon. németen vagy amerikain ott van.

Nem értem miért nem lehet kapni már ezeket a billentyűzeteket. Ami jó azt nem gyártják…

Kell még? :slight_smile: Utána tudok kérdezni hátha van.

Mindenképpen kellene magyar billentyűzettel! Köszi!
:smiling_face_with_three_hearts:

Írj kérlek egy emailt a hello@szifon.com -ra hogy meglegyen és holnap pont megyek a boltba. Add majd meg ott a számodat is! :slight_smile:

1 kedvelés

Elküldtem. Köszönöm szépen előre is!