Még az iPhone X is lenyomja az új Samsung Galaxy S10-et

Mi van? olvastad az előzményét is? Arra mit kellett volna szted írnom és hogyan, mikor az ember fejedelmi többest használva megkérdőjelezte a szavahihetőségemet tök ismeretlenül?
Akkor is ez történik mikor itt vki bárki leírja hogy az iphone-nak ez vagy az a baja és én oda írom, hogy nem is értem másokat milyen hibák érnek, néha hihetetlenek szintén, mivel én évek óta használom a beta szoftokkal és sosem láttam olyanokat amiket leírnak. Olyankor megint csak rám szoktak sütni vmi bélyegat, pl hogy fan vagyok (az egyszem iphonenommal) vagy hogy nem kell nekik ügyvéd, ja meg hogy elvakult vagyok, stb Na de kérem ha én valóban nem futottam bele azokba akkor miért is ne vonhatnám kétségbe és kereshetnék egyéb okot mint magát a hardvert, mert ugye ezen esetekben a hiba után 99%-ban oda is biggyeszti az írója hogy sz@r a termék is meg a gyártója is csak profithajhász, ami minden cégre igaz amugy, mert azért csinálják és nem népjólétiek mint a sziamiau, akik azért nem keresnek többet egy telón amit csúcs alkatrészekből raknak össze, példa értékű illesztésekkel mindenhol, a nagy gyártókat megszégyenítően, a legjobb anyagokból amit a piacon el lehet érni, mert őket nem a profit hanem a vevőik életérzése érdekli főleg.
Az itt a baj, hogy akik nem is használnak már apple vasakat azok is ide jönnek fikázni és akik meg használják elégedetten, még ha olyan drága is, amiben én is egyetértek hogy az, azok meg kevesen írják itt vissza nekik, hogy talán el kellene innen húzni a sziamiau és egyéb droidos oldalakra és ott fikázni, mert mi sem megyünk oda és írjuk le hogy miért is nem vennénk olyant. Engem még senki nem látott fikázni pl egy samus oldalon, ha vmi kellett akkor beléptem kérdeztem és eljöttem, mellőzve pl a Note 7 túlélőkészletbe való lehetőségét (víz alatt is tudsz vele tüzet gyújtani :grinning: )
Ezt meg igen az orvos tanácsolta hogy adjam ki magamból ami bennem van mindent ! :grinning:

Tehát ha ájfont használok akkor kritizálhatom, ha mást gyártó termékét akkor “el kellene húznom innen”. Értem, veled akkor most befejeztem, sajnos a gyerekes érveiddel nem tudok szembeszállni. :confused:

Ja én vagyok a gyerekes, és tényleg van egy :grinning:
Megint csak kiforgatod amit írtam, de hát ki mire megy el, én ilyennél a gyengébb nemre szavazok, na 111. Azért még egy próbát megér, talán, mert arra próbáltam célozni, hogy aki nem is használója, vagy nem is volt tapasztalata vele, annak csak fikázni minek idejönni, ezt intézzék akik teszik, máshol ha lehet, főként akikre vonatkozik. Tudod a közmondást remélem a felveendő inggel.
Akkor most ha nem fejezted volna be, jöhetne a “szintén nem használok sziamiau-t című nóta” de nem is megyek sehová ahol ők vannak otthon, főleg nem fikázni, hiszen szívük joga azzal idegesíteni magukat amivel akarják. Ha ez neked nem jött le, akkor biztosan velem van a baj gondolom. Na 111.