Megjelent az iOS 12 – jobb teljesítmény, új funkciók és javítások

nem láttam ezzel kapcsolatban cikket egyetlen megbízható oldalon sem. az összes, amit lehet találni, az egy proof of concept videó egy ki sem adott jailbreakről: http://www.idownloadblog.com/2018/09/18/ali-security-demos-untethered-jailbreak-on-ios-12/

az említett oldal nem tekinthető megbízhatónak, én annak azt sem hinném el, amit kérdez. bővebben: https://szifon.com/2013/01/31/gyakori-kerdesek-melyek-a-jailbreaket-fejleszto-csapatok-hivatalos-oldalai/

Sziasztok.
Nekem olyannproblémam lenne amelyre meg eddig itt nemtalatam valaszt. Meghozza miota feltettem az uj 12-öt az iphoneX-emre azota nekem ugy tunik mintha a feher szin olyan eros lenne a zarolt képernyon h szinte kiég a retinám. Gondolok most arra h mikor felemelem a telot akkor ugye a zaroltkepernyőn latom az orát plusz datum stb stb stb namármost nekem ez zavaró másoknak nem? Vagy csak én talalkoztam ezzel a hibával eddig???

Szervizes vagyok… de köszi azért. Amúgy már Oke, pedig Hard reset is volt

Bétában működött, hogy a lezárt képernyőn kiírta reggel az időjárást és hogy jó reggelt. Most sehol se találom a beállítását. Tudja valaki esetleg hol keressem?

Érdemes megemlíteni még az új, “Ágyban töltött idő” nevű csúszkát, mellyel még maguk az értesítések sem fognak a főképernyőn megjelenik, plusz kapunk egy reggeli időjárás előrejelzést is, ami következőképpen néz ki

Köszi @Jadeye Reggel kiderül :slight_smile:

Nálam működik továbbra is rendesen (12.1)

Sziasztok!
Ha valaki tud segítsen legyen szíves.
i5S [ios12], a beállítások/akkumulátor alatt állandóan nyavajog, hogy magas a fényerő.
A figyelmeztetésnél mintha a “tippek” app ikonja lenne. A tippek appot töröltem, még évekkel ezelőtt.
Ezt hol, vagy, hogy lehet kikapcsolni, hogy ne szóljon a fényerőért?
Vagy ha kell a “tippek” app, hogy ki tudjam kapcsolni, azt, hogy tudom visszaállítani?
Előre is köszönöm!

En nem latok ott warningot, csak insights and suggestionst. Ha pedig elolvasom az alatta levo szoveget a hight brightnessrol, es ertelmezem, akkor ra kellene jonnom, hogy a magas fenyero tenyleg csokkenti az akku idotartamot. Ez a tipp miert zavar teged?

hasznos lenne, ha egyszerre csak egy cikk alá kommentelnéd be ugyanazt, mert választ úgyis kapsz rá.

nem kell a tippek app, a funkció mindössze arra ad tippeket, hogy hogyan növelheted az üzemidőt – jelen esetben az automatikus fényerővel vagy a fényerő csökkentésével.

Na én is találtam bugot: ha az adatvédelem -> helymeghatározás -> redszerszolg.-ban ki akarjuk kapcsolni a vészhelyzet - SOS gps-t akkor bezárja a beállítások ablakot és nem csinál semmit, vagyis összeomlik. :slight_smile:
(iPad)

Sajnos most se jó! Ne zavarjanak funkciónál mindent bekapcsoltam. Időjárás app állandóan kap GPS-t. Mégse megy.

Csak egy kérdés. Eddig a korlátozások menüben be tudtam állítani, hogy a gps-t ne lehessen kikapcsolni. Ez ios 12-ben már nem lehetséges? Vagy csak én nem találom a beállításokban?

Sziasztok!

Nem tudom egyedi para e, de miota frissitettem az egeszseg app szerint orabkent 500 lepest teszek, akkor is ha alszok. Mas is tapasztalt ilyet?

Valószínűleg alvajáró vagy :warning:️:sweat_smile:

@Jadeye A cikkben az áll, hogy az üzeneteket lehet szinkronizálni az iCloud fiókunkkal? Tudnátok segíteni hogy ezt higyan kell, mert nem találtam rá opciót sajnos. Köszi! :wink:

belépsz az Apple ID menüpontba, és az iCloud alatt bekapcsolod az Üzenetek opciót.

Sziasztok!

Valaki, aki telepítette már 5S-re, meg tudná nézni, hogy a tárhelyből a rendszer mennyit foglal el?
A 11.4.1 kb 6 giga most nekem, a kollégámnak SE-n az iOS12 már 10 giga! 16 gigás a telefonom ha tényleg lefoglal ennyit,akkor nem jöhet szóba a frissítés.

Kösz! Ez akkor azt jelenti hogy ha most 6 giga a “rendszer” akkor az iOS 12 frissítés utan is 6 giga lesz?