Melyik iPhone-t válasszuk, ha a legjobb akkumulátoridőre van szükségünk?

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/10/18/melyik-iphone-t-valasszuk-ha-a-legjobb-akkumulator-idore-van-szuksegunk/

Azt hinnék, hogy a kérdés egyértelmű, de közel sem, és erre egy Twitteres ismerősöm világított rá, hogy nem mindig a legújabb készülék a legjobb megoldás, ha akkumulátoridőről van szó, és nem csak az ár szólhat közbe a választásban. Most, hogy megjelent az iPhone 11, az iPhone 11 Pro és az iPhone 11 Pro Max,…

Én nagyon őrülök hogy iphone x ről 11 max pro ra váltottam és az asszony is. Ugyan azzal a használattal nálam 2 napot kibir az asszonynál minimum 1 nap de egész nap Facebook nála. Nálam csak telefonálás , email, böngészgetés. Végre egy iphone ami birja. Ezt most jól csinálták.
Iphone x nálam este lemerült és nála tölteni kellett legalább kétszer.

“nem mindig a legújabb készülék a legjobb megoldás, ha akkumulátor időről van szó”?

Ehez képest a cikk végig az iPhone 11-re hajaz a felsorolt ábrán látható készülékek között az első háromból kettő i11 széria tudomásom szerint ez a legújabb Apple model a piacon de lehet én tévedek. Azért köszönjük a Twitteres ismerősödnek ezt a páratlan észrevételt nem találok szavakat.