Milyen jailbreaket javasoltok iPhone 5c-re 10.3.3-mal?

SZiasztok !
IOS10.3.3 az utolso verzio ami kijott ra . Az lenne a kerdesem hogy melyik jailbreak-et ajanljatok ra , ami meg talan biztonsagos is ? Es egy repo amelyikkel nem ker frissitest az appoknal ?

Elore is koszonom a valaszokat

Bocs az ekezetekert kulfoldi bill .

itt láthatod, hogy melyik iOS-verzióhoz melyik jailbreak használható:

az “egy repo amelyikkel nem ker frissitest az appoknal” kérdés alatt nem tudom, mire gondolsz.

Jadeye koszonom a gyors javitast ;)Tudod nem beszelni magyar :slight_smile:

A youtube aklalmazast probalom feltenni es allandoan friissiteni akarja .Biztos letezik egy repo ami ezt kijatsza ?

ha a letöltött YouTube app írja ki, hogy a használatához frissíteni kell az appot, az ellen nem lesz szerintem megoldás, viszont Safariban működnie kell.

1 kedvelés

Rendben koszi a gyors valaszt !

Ahogy olvasom a h3lix lesz a baratom . De Apple ID adjam a tanusitvanyhoz ?
Pff azt azert nem adnam ki a a kezembol .

közvetlenül az Apple szervereihez kapcsolódik, sehová máshová –– de lehet külön erre a célra létrehozni egy új Apple ID-t is.

1 kedvelés

Igen jo otlet egy uj ID !

Szia!

Megjott a Jezuska a lanyomnak .
De a jailbreak vmiert nem akar felmenni
vmi otlet

Kellemes Karacsonyt mindenkinek !

Mit jelent az, hogy nem akar felmenni? Kapsz valami hibauzenetet? Ha igen, akkor mi az? Miert akarsz egyebkent jailbreakelni?

Hello !

Igen kaptam egy hibauzenetet . Kozben utana olvastam mashol Cydia Impactor mar nem mukodik .
Sideloadly-val siman feltolta a jailbreak-et .

kis info akinek 5c van meg ezzel a megoldassal megy a youtube is :wink:

szep napot mindenkinek

mégis miért ne működne a Cydia Impactor?

NOTE: as of late 2019, Cydia Impactor can only install IPA files to an iPhone if you have a (paid) developer account; if you are attempting to use Impactor to install an IPA file and you have not paid your Apple tax, it will not function.

mi volt a pontos hibaüzenet mégis?