Mindent az Apple Pay-ről – avagy hogyan használd Magyarországon?

Semmi gond nincs azzal ha így gondolod, szíved joga, de attól még nem ez a common sense

Ez elég baj, a nagyobb, hogy szinte már csak azon kommunikálnak még néha egy asztalnál ülve is.
A “legszebb kép” amikor a fiatalok ránézésre egy pár egymás helyett a közösségit nyomják pl a buszmegállóban, stb. Sokan közülük és nem akarok általánosítani, akinek nem inge vegyen fel pólót, de beszélgetni nem tudnak, az ismerkedés is csak piával megy v a neten.
Persze nem baj hogy vannak ilyen közösségi mediumok, csak átestek a túloldalára sokan annak a lónak

ennek semmi köze az Apple Pay-hez, és totálisan felesleges ezen pörögni, nem fogod tudni megváltoztatni és nem is kapcsolódik a témához. maradjunk a témánál.

3 Likes

Ez így is van. Sorry!

Egész biztosan lesz Visa is. Valamikor. Induláskor biztosan nem. Bankfüggő, hogy hol van engedélyezve. Nagy valószínűséggel a CIBnél induláskor csak Visa lesz, MC nem

Nem lehet hogy ez lesz az? május 19.-e 1:00?

19-e amúgy helyesen, de lehetséges, ja.

1 Like

nem. 21-ére hirdettek sajtótájékoztatót. annál hamarabb nem lesz.

Te bolond vagy ember, kezeltesd magad.

Unicreditről van valakinek infója?

Nincs Wallet kompatibilitasi badge-e app storeban, nem valószínű hogy elindulna mostanában

Szerintem nem kell, hogy az app kompatibilis legyen. Simán be lehet szkennelni a kártyát a Walletban és az elég is. Nem kell app hozzá, csak az is egy opció.

Meg amúgy is 19-e az vasárnap. Nem hiszem hogy hétvégére terveznék mikor amúgy se dolgoznak olyankor a bankokban…

Ma voltam bent a Raiffeisennél és mikor rákérdeztem, hogy várható-e, hogy még az évben lesz valami, akkor elkezdett össze-vissza beszélni és nem is tagadta, szóval csak nagyon tagadnak, még sem annyira reménytelen a helyzet.

Szlovákiában nem tudni esetelg mikor érkezik ? Kódokból mivel az mBank nál ott van a wallet support ,2 banknál vettem észre és kb 1 honapja adtak ki reklámot

Sziasztok!

Ha a feleségemnek 5S-e van, a Watch-án tudja majd használni az apple pay-t?

Köszi!

ha apple pay-el fizetek 5000 ft felett, kérni fogja a bankkártya pinkódját ugyanúgy mint paypass-os bankkártyánál?

elvileg igen, csak akkor nyilván a Watch appban kell majd beállítani.

Igen, a fizetés menete nem változik, lényegében a bankkártya “beköltözik” a telefonba.

Már Szegeden is