Ming-Chi Kuo: 5G-s iPhone SE és Touch ID-s iPhone 14 várható

Eredetileg itt jelent meg: Ming-Chi Kuo: 5G-s iPhone SE és Touch ID-s iPhone 14 várható - Szifon.com

Ming-Chi Kuo, a TF International Securities elemzője megosztotta jóslatait a jövő ősszel bemutatásra kerülő iPhone 14 családról és a jövő tavasszal érkező frissített iPhone SE-ről is. Szerinte az iPhone SE-nél a legnagyobb dobás az 5G megérkezése lesz, az iPhone 14 Pro pedig a kijelző alá épített Touch ID érzékelővel fog a hírekbe kerülni. Nézzük meg…

Macrumors cikk alapján, csak 2022-ben lesz touchId a kijelző alatt. Lehet valamit félre értek.

Hát ami engem illet, én nagyon fogom sajnálni ha igazuk lesz és az Apple kukázza a minit mert végre kijött az igazi SE2 ezzel, amit mindenki várt. Igaz ha tenne valami pluszt is a kicsikébe az Apple, ami egyedivé tenné lehetne komolyabb vonzereje is akkor ugye érdemes lenne azoknak is váltani akik megvették az SE2-t mielött bizonyossá vált a mini érkezése és nem igazán volt sok értelme azt eladni és megvenni az új minit mindenkinek. Szvsz ezzel kicsit lábon lőtte magát tavaly az Apple, mert az SE2 rányomta a bélyegét a mini eladásaira is. Ha megszűnik valóban és csak sima meg Pro lesz, akkor célszerűen a Pro-kba kellene az M1 és minden extra, azzal szereznének pár új kuncsaftot

Én szeretem az első se-m. Annak örülnék, ha a Tid megmaradna. Nekem valahogy megbízhatóbb a Tid. Se2-re váltanék, de megvárom az új se-t.

A TID a FID helyett vagy mellett lesz?
Ez csak nekem kérdés vagy elkerülte vmi a figyelmemet?

Képernyőbe épített TouchID, 48 m pixel kamera.
Két dolog amiről kb egy éve írtam, és a komplett szifon komment osztag lehurrogott hogy micsoda baromságokat beszélek.

Ha az Apple kijön vele, ők fognak a legjobban rohanni hogy megvegyék. :joy:

2 kedvelés

Na igen ez nagy kérdés nálam is, bár nekem nagyon nem hiányzik és eddig sem hiányzott a TiD, mert számomra sokkal használhatóbb mióta FiD van benne. Bárhogyan is fogom meg mindig felold, igaz ha az belekerülne, hogy a FiD minden szögből felismer, azaz ha fejjel lefelé v csak oldalt áll a kezemben a teló, azt gondolom preferálná még rajtam kívül bárki.

Végre lecserélhetem az i8pluszt… Számomra csakis Touch ID… Egy hetet sem bírtam ki a face id-val…De így sem biztos, hogy megéri majd i8-ról váltani… Majd kiderül, hogy miben lesz jobb mint egy i8… De a kamera és az 5g-n kívűl semmiben… Ugyanis csináltak velem egy vaktesztet… 8 telefon volt Abból egy i12 pro 2db i11 pro, volt i7-i6s, i10 meg i xs es i8… Haverok csinálták… úgy volt kialakítva, hogy az összes telefon egymás mellett volt, kitakarva, és csak a kijelző egy részét lehetett látni… az összes telefon teteje és az alja ki volt takarva… meg egy pont akkora rész a 2 szélén, hogy ne lásd a kávát… A régiek közül mind pluszos telefon volt, csak azért, hogy így is nehezítsék a feladatot… Azokat a programokat lehetett elindítani, amik pont a látható részen voltak, ha ki akartál lépni, akkor megfordultam majd a haver kilépett a programból… Csak az i6s-t és az i7-est tudtam megtippelni, hogy lassabbak… De azt sem tudtam biztosra… Előre nem mondták meg, hogy milyen telefonok vannak… A 11pro-t hoztam ki győztesnek, úgy hogy a másikat “mert abból 2 volt”, csak negyediknek… A i12pro volt számomra a 2. helyezet… az i8 meg lett a 3. helyezet. Elég érdekes volt az egész szitu…Mivel nem vettem észre az i6s és a 7esen kívűl, sebességbeni különbséget. (Inkább csak bemeséltem magamnak, hogy van érezhető sebesség differencia) A méretbeli eltéréseket meg nem lehetett látni a kijelzőkön… Vagyis nem tűnt fel… Számomra tanulságos volt… A csavar csak akkor jött, amikor kiküldtek, majd teljesen más sorrendbe rendezve újból tesztelnem kellett… :slightly_smiling_face: A tanulság, hogy az i8 is MÉG egy baromi gyors telefon… Szerintem az emberek 95%-a nem venne észre semmit sem…

Nem nagyon fogod lecserélni, mert itt valaki félre fordított. a 2022-es modellre jósolták a kijelző alatti ujjlenyomat olvasót.

javítottuk, köszi!