Nagyobb állapotjelző ikonok zárolási képernyő alatt

Sziasztok,
olyan észrevételem van, hogy mikor frissítettem iOS13-ra akkor, nagyon örültem annak a változásnak hogy zárolási képernyő alatt is kisebbek lettek az állapotjelző ikonok. Ez az iOS13.2-es frissítéssel eltűnt, olyanok lettek mint a korábbi iOS verziókban… Van lehetőség esetleg beállítani, vagy ez nem lehetséges? Esetleg iOS13,1,3-ra úgy hogy ne frissítsen automatikusan vissza 13.2-re?
Állapotjelzők iOS 13.1.2 alatt:

Egy másik kérdés: Az alvás app megfelelően működik? Ma nem emlékszem, hogy ébresztett volna, szerencsére nem mentem ma dolgozni, de azért mégis csak érdekel…

  1. Nincs mód a beállításra, valóban az Apple visszatette a kisebbet. Nekem így jobban tetszik mint a bumszli nagy, de ez egyéni preferencia.

  2. Kapcsold ki a Beállítások - Szoftverfrissítésnél az automatikus frissítés opciót, ha nem akarod, hogy magától frissítsen a készülék.

  3. Igen, ébreszt. Miért ne ébresztene? :slight_smile:

Nekem is a kisebb tetszik…
Van lehetőség visszaállítani korábbi verzióra vagy lehetséges, hogy a következő frissítésben újra visszateszik a kisebb betűméretet?

Nem tudom jelenleg milyen verzión vagy, de a 13.2-ben már a régi, kisebb méret van.

Akkor bug lehet, mert mióta frissítettem 13.2 re azóta ilyen…