Szifon.com: új közösségi portál, és megváltozik a hozzászólások kezelése!

A tegnapi nap folyamán tovább fejlesztettük a hozzászólásokat, ismét vissza kerültek a cikkek alá. Weben, mobilon és a Szifon.com alkalmazásban is már olvashatóak újra az adott cikkhez tartozó kommentek.

A hozzászólás megírásához továbbra is ezt a platformot kell használni, mivel sokkal több lehetőségünk van. Ilyen például a kép beillesztése, mások hozzászólásának idézése, valamint az ezekre való válasz adás lehetősége.

A Közösségi portálunkat egyébként hétről hétre többen használjátok, az offtopic-ok száma majdnem a nullával egyelő, és kérdéseket is itt teszitek fel, amire nem csak mi, hanem Ti is tudtok válaszolni.

A jövőben szeretnénk majd bevezetni külön kiegészítő, és használt készülékkel kapcsolatos aloldalt is.

1 kedvelés

A macOS Mojave-ban elérhetővé vált a rendszeren belül a Dark mode. A Szifon.com-on már egy van ilyen funkció, itt a közösségi oldalon pedig mától újra van sötét téma.

Kedves Admin.
Ez ugyan off, de nagyon örülöük , hogy a cikkek alá visszakerültek a hozzászólások. Amikor pont ezt kértem le lettem oltva, hogy szándékosan nincs ott, így legalább nem érzi mindenki szükségét, hogy odakommenteljen… bravó, mintha a kommentelésnek nem ez lenne a lényege :slight_smile:
Örömmel látom, hogy valaki(k) észhez tért(ek), és belátták, hogy így jobb. Dankesün. :slight_smile:

Már június 20-án tervben volt, hogy vissza fognak kerülni, de az elsődleges cél nem az volt.

Amúgy október óta megjelenik az összes komment a cikkek alatt. :slight_smile: Nyilván próbálunk lépni egy-egyet előre, de sokszor technikailag készen van már rég az adott funkció, külalakban viszont az oldal felületéhez kell igazítani, így áll a dolog.

Ilyen például a cikkszerzők megjelenítése a cikkek végén, mely félúton jár jelenleg.

Itt tudod megnézni, hogy milyen lesz, görgess a cikk végére.

Folyamatosan fejlesztjük az oldalt, szinte heti rendszerességgel, és nem egyszerű összehangolni a webet, a mobil felületet, az appot. Mindent háromszor kell integrálni.

Beütípus optimalizálás

Elkezdtük ezen a közösségi oldalon is olvashatósági szempontból optimalizálni a betűtípusokat. Ezeket már megszoktátok a Szifon.com-on. :slight_smile:

Ezzel kapcsolatban, vagy bármi mással kapcsolatban van valakinek véleménye, amin változtassunk?

Arra nincs opció, mint disqusban, hogy egy gombnyomással “leiratkozzunk” bizonyos emberekről?

2 kedvelés

:smiley::smiley::smiley::smiley::smiley::smiley::smiley::smiley::smiley:

1 kedvelés

adom :smiley:

1 kedvelés

sajat beallitasok -> ertesitesek -> users

nem tudom, ez segit e.

Én már tesztelem is :laughing:

1 kedvelés

Köszi, de ez csak fél siker, a hozzászólásai ettől még látszanak