Új Shot on iPhone 13 Pro videó érkezett az Apple-től

Eredetileg itt jelent meg: Új Shot on iPhone 13 Pro videó érkezett az Apple-től - Szifon.com

Az Apple egy újabb remekművet osztott meg a rajongókkal, “Shot on iPhone” sorozatában, mely a “Saving Simon” (Simon megmentése) címet viseli. A kisfilmet egy iPhone 13 Pro készülékkel forgatták. A sikert persze nem bízták a véletlenre, hiszen az Oscar-díjra jelölt színész és filmrendező, Jason Reitman, valamint édesapja, a szintén Oscar-díjra jelölt filmrendező, Ivan Reitman jegyzi a…

Csak kár hogy 2 hónap alatt sem jött meg az előrendelt i13Pro az iStylebol…

Nekem soha semmi nem jött meg onnét, illetve nemm bírtam annyit várni, Telekom lett a vége mindig.

Pontosan ezt törtènt. Èn 10 hete vàrok rà, kollègàm meg 2 hèt alatt megkapta a Telekomtòl…kàr h vodàs vagyok.
Apple.hu is màr 1-2 hetes szàllítàst ígèr. iCentre talàn januàr, iStyle nem elèrhetö telefonon, emailben meg sablon üzit küldenek, hogy fogalmuk sincs mikor tudnak szàllítani.

Na tessék pont ma jött az előjegyzésről e-mail😂, aztán elsők között rendeltem, ahogy lehetett délután kettőkor egy Watch-ot még október elején …

:joy::joy::joy: