Újraindulási problémák Apple Watch Series 3 esetén watchOS 7-re való frissítés után

Német community oldalon többen is írták, hogy egy hosszabb töltés megoldotta nekik is. Még egy kérdés, ha az optimizált akksi töltést kikapcsoljátok?

Na egyszer működött a Mac feloldás Watch-al és többet nem :frowning:

Series 4 és 6-on nincs problémánk itthon, de series 5-ön az asszonynak is nagyon gyorsan merül most mondta. Úgyhogy kikapcsoltuk az optimált töltést. A Watch-ot is kikapcsoltuk és leválasztottuk az iPhone-ról és feltettük holnapig töltöre. Meglátjuk segít-e.

Ja, nálam sem merül és nem is csinál semmi rendelleneset a Series 4 LTE, bár a teljes beta szezon alatt nem emléxem igazán problémára.

Hát ez tökjól hangzik. Lehet akkor az iPad és az iPhone után a Watchra már nem rakom fel a 14-et.

Mondjuk teljesen érthetőek ezek az orbitális hibák, az Apple közismerten egy kis cég, ráadásul pénze sincs arra hogy megfelelő számú fejlesztő és tesztelő nézze át a frissítéseket amiket rászabadítanak arra a néhány emberre aki Apple eszközt használ a világon… :roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes:

Sajna még maradt a random újraindítás, és mostmár a Mac-et sem nyitja a Watch3. Már csak abban bízom hogy hamarosan jön egy frissítés.

Kapcsold ki a kézmosás automatikus felismerést és mérést.
Nekem az segített.

Ide is: valószínűleg a kézmosás felismerés és mérés.
Kikapcsoltam, nem merül jobban, mint korábban.

hello nekem ugyan ez a problémám a watchomal és sajnos a repülö üzemmód sem jó rá.
a diagnosztika fülnél mindig a bug_type 115 hibakód fogad amikor újraindul

1 kedvelés

Nálam ugyanez a hibakód. Ma csak 6X indult újra.

Tegnap frissült az óra 7.0.1-re. Ma még nem indult újra. -egészen addig, míg nem ültem be a kocsiba :weary:

sajna még várnunk kell ennek a hibának a javítására
meglátásom szerint nem sikerült optimalizálni a rendszert a 3 szériás órákra. kitartást minden watch 3 tulajnak :smile:

amúgy szerintem a gps/lokáció miatt lehet mert ha itthon vagyok egész nap akkor nem kapcsol ki viszont amint elmegyek itthonról egyből elkezd újra indulgatni.

Szerintem is ez lehet a gond. Elindítottam a navigációt, és nem indult újra az óra vezetés közben. Mondjuk a kikapcsoltam a térképet a siri javaslatoknál az órán és a telefonon is. Remélem megtudjuk az okát, amikor kiadják a hibajavítást. Nem csak azt, hogy “Megold egy problémát…”