Vélemény: egyre kevesebb Apple Watch alkalmazás készül, de miért?

A számlap mintája égett be, ha fehér, üres képet, mait-t nézek, akkor látszik rajta

Ez szomorú, mindenesetre gariban ezt az Apple-nek kéne cserélnie. Bár használatot nem befolyásoló hiba. :confused:

Már az is sok estben elégnek számítana, ha egyáltalán kijelezné az óra, hogy van egy bejövő hívásom valami voipon, de ezt egyelőre csak pár app tudja nyujtani, mert többit amit sokkal többen használnak, csak arról adnak infót, hogy volt egy nem fogadott hívásom valamelyiken. Szégyenletes ez az appok készítőire nézve.

Erdekes hogy a fejlesztok ezt nem emlietettek: cross platform fejlesztoeszkozokkel nem lehet se watch, se carplay appot kesziteni.

Minden eszközöm alma kivéve az óra. Nem tetszik az alma formája, az aksi idő. Van egy konkurens órám ami 25 naponta kell tölteni. Nagyon szeretem mindent tud ami nekem kell egy okos órában és ios kompatibilis. Jelez, szinkronizál, üzeneteket olvashatok, stb. És 43.000 Ft volt :). Nekem több mint elég.

Ez udvozitendo. Ha rajtam mulna, iOS-re es macOS-re se lehetne. Minden egyes alkalmazason messzirol latszik, ha ilyen. Nagyon konnyu kiszurni, csak meg kell nezni a menuket, share sheeteket, lekerekiteseket, arnyekokat, ablak mukodeset exposeban, inditott processzek szamat, stb stb. Szoval, ez az egyik legjobb dolog, ami a platformmal tortenhetett. (fejleszto vagyok).

1 kedvelés

Melyik az a 43 eFt-os?

Nem írom le mert úgyis lehurrogjátok. Amúgy Amazfit GTR 2e :smiley:

Nem hurrogjuk le, mert mindenki azt használ ami neki jó és kb rajtad kívül senkinek semmi köze hozzá.
Nekem biztosan hiányozna ha nem tudná az óra, hogy válaszolhassak minden bejövő üzire és mivel eSIM-es az is hogy teló helyett is használhassam. Ellenben az tudja amit az Apple Watch nem, hogy látod rajta ha valaki hív VOIP-on :grinning:

1 kedvelés

Én még a harmadik lábamra is órát szoktam rakni fontos az adat gyűlytés :eyes:

Próbáltál már shortcutot csinálni a rádióhoz?

Igen, nekem azt mondja, hogy ehhez elo kell vennem a telefont :smiley: ami ha nalam lenne, nem is kuzdenek ezekkel a hulyesegekkel, hanem elinditanam azon a Music-ban.

Erre egy HomeAssistant képes. Belepakolja szépen a HomeKit-be. Más kérdés, hogy a HomeKit meg rohadt lassú az órán.

#Frissítés 2

Az Apple az akkumulátor miatt 37.900Ft-ért is kicserélheti az adott órát, de ehhez nyilván az órának is ki kell írnia, hogy hibás az akkumulátor, illetve az Apple-nek is ellenőriznie kell, hogy valóban hibás-e. Tehát, ha az órának egyéb hibája nincs, jól működik a korona, nincs betörve, megrepedve a kijelző, akkor lehetséges, hogy a fenti árat kapod.

Ettől függetlenül az Apple elutasíthatja a cserét, ha nem csak az akkumulátorral van hiba, ebben az esetben egy másik árat fogsz kapni, amit a szervizpartner átad neked. Tehát első körben a hivatalos szervizpartner készít egy kalkulációt, ezután kiküldi az órát az Apple-höz, az Apple vagy elfogadja a kalkulációt, ha tényleg csak az a hibája van, vagy pedig ad egy másikat, ha szerinte más hibája is van a készüléknek.

Azért mert az egész termék elfáradt. Mindenki más, nekem pl. nem tetszik az az óra amelyik nem kerek, amelyik kicsinek tűnik a kezemen, ennyit külsőről. Belül: nekem más gyártótól van órám, aminek az üzemideje hetekben mérhető. Nem életszerű, hogy van egy alvásfigyelés egy órában, de nem tudod használni, mert nem bírja reggelig. Tudom, legtöbbeteknek bírja, de akkor csak órának használjátok. Minek app az órára? Kijelző kicsi, középkorú férfiak, nem látják már jól, igen-nem interakción kívül semmit sem lehet végrehajtani, akkor meg marad a notifikáció, arra meg felesleges az app. Akkor meg minek a sokat fogyasztó, bár technikailag gyönyörű, belső?

Öteletem sincs mit szeretnék még pluszban az Apple Watch-ra.

Jelenleg a “köröket” és a Fitness részt használom (futás, ugrókötelezés, core training feljegyzése miatt), a WaterMinder kiegészítőt, a Discord, Twitter, FB Messenger notifiaction-öket. Időzítőket, és hogy ránézek és tudom mi lesz a következő naptárbejegyzésem. Szerintem 2 éve ugyanazt a Face-t használom, újratelepítés után is visszarakom. Remote iphone fotó trigger jópofa még. Néha ha nincs nálam a telefon írok is róla egy-egy üzenetet. Telefonálni is szoktam róla.

Hmm… az baj, bár én közelebb a 6.x-hez is látom, max amikor vezetek problémásabb, de normál esetekben simán bonyolítom róla amit kell gyorsban. Igaz már sokkal rosszabb a szemem valóban mint régebben, 30 táján volt, akkoriban a lábamnál mászó hangyáról is megmondtam milyen nemű :crazy_face: