Volna lehetőség egy ikonra koppintva zárolni a kijelzőt iPhone-on?

Samsungon meg Xiaomin van elméletileg olyan beállítási lehetőség, hogy dupla koppintásra lezárjon vagy felébredjen a kijelző de az akkor ugyanaz mit az iPhone-on.

Igazából nem is vágom mivel is jobb ha nem koppintásra hanem ikonnal zár, mert amennyiben nem az alsó sorba kerül az ikon, több meló lezárni ikonnal ha nem pont azon a képernyőn van az ember mint ahol az ikon.

Igen widget. Egy kis lakat az ikonja.
Ezt ki tudom tenni minden képernyőre és egy kattintással lezárom a képernyőt xiaomi alatt.
Azt hittem ezt monden droid tudja…
Sőt ha fent lehúzom a vezérlőt akkor oda is be lehet tenni.
Nagyon kényelmes a kopoktatással ellentétben.

Hát valóban a pap és a neje eset ez. Nekem hogy már megszoktam a koppintást meg sem fordul a fejemben ikonozni, hiszen ahogy fogom a telót a mutató ujjam mindig a hátulján pihen és azzal kop-kop-kop-zár :smiley: ja és ha nagyot kellene koppintani akkor ok, de alig kell hozzáérni, de ugye itt jön az első mondatom.

Igen, ez megszokás kérdése. Köszi, kipróbálom…

Azért nem jó ez a hátul koppintós dolog mert amikor MagSafe állványon van a teló akkor le kell vennem ahhoz, hogy koppintani tudjak. Nyomkodhatom oldalt :frowning: Gáz…

Hát kifogás az mindig lesz ellene, mint minden ellen. Ha állványon figyel minek állandóan csesztetni a telót? Ha meg állandóan kell akkor minek állványra tenni? De mindegy mert használat függő kinek mi jön be jobban, viszont ez van és ebből lehet gazdálkodni a többiről csak ábrándozni. Gondolom már lenne ilyen lehetőség ha sokaknak kellene és meg is lehet valósítani pl egy app segítségével. Igaz egy parancs is jó lehetne akár erre.

A billentyűzetem előtt van egy állványon. Sok esetben kell hívnom valakit. Bankot nézni, okos eszközt irányítani. Ezekhez nem kell kézben tartani, tök jó az állvány. Csak a képernyő kikapcsolása gáz :smiley:

Siri nem tudja kikapcsolni?
A hangvezérlésben van olyan parancs hogy “lock screen” talán azzal menne de nem tudom aktiválni valamiért

Na megoldottam neked és marha elegéns is és többnyire még az én angolommal is műxik!
Bekapcsolod a hangvezérlést és a “lock screen” kimondásával lezár a kis hamis :smiley:
Virágot az öltözőbe ! :smiley: :smiley: :smiley:
Amugy még sok dologra használható a hangvezérlés ha az ember jobban beszéli az egyik általa ismert nyelvet (azt az 5 féle angolt és a 3 féle spanyolt, ami valljuk be eléggé szegényes repertoár). Ja van benne egy figyelem figyelés is az alján ami figyeli a szemed hogy ránézel-e vagy sem elvileg ezzel is kikapcsolhatja a képernyőt, de ezt már neked kell tesztelni én itt kiszállok mert nekem jó egyelőre a kop-kop-kop-zár is :crazy_face:
Már csak az a fogas kérdés, hogy mennyivel iszik így többet a kicsike a töltésből???

Hey Siri - lock screen
Így?

Nem ez attól függetlenül megy de ha ez megy akkor az is jó.
Amugy automatizálni is lehet pl ha a MagSafe padod tölti is akkor azzal be is lehet automatikusan kapcsolni a hangvezérlést és amikor leveszed róla kikapcsol egy hasonló paranccsal

Hú, ez komolynak tűnik. Köszönöm szépen, próbálkozom :smiley:

De kipróbáltam azt is hogy Siri hogyan kapcsolja ki és így:
" Hey Siri lock screen my iphone"
Így nem kell feltétlenül bohóckodni a hangvezérléssel és jobban is műxik

1 kedvelés