WWDC19: az Apple bemutatta az iOS 13-at – rendszerszintű dark mode és sok más újdonság

JA! Na ezt nem tudtam hogy így megy, mivel még soha egy apple vasam sem romlott el, igaz csak az i4 óta használok iphone-t és csak minden másodikat szoktam venni meg az óra van.

az összes watchOS-es cikkünkben le van írva, mit lehet tenni.

Persze, az előbb épp a kijelzőt nyomtam kicsit közelebb a pulzusmérőhöz, de nem akarja amit én. :smiley:

Most beszéltem az almárimosokkal és ott is amit vártam, lehet akku probléma és akkor küldenek árajánlatot, vagy ha szoftveres akkor ezt így telefonban nem tudja sacc/kb sem megmondani hogy tol-ig mibe is fájhat esetleg. Miért is mennek rá mindig a hardveres és pláne az akku problémára? Nem is értem, csak nem azért mert azt rá lehet fogni sok esetre?

Ramennek?! Ha nem jo az akku, az eszkoz letilthat boot kozben (programozas kerdese). Latatlanban semmire nem lehet arjanlatot adni, mert nem lehet megmondani mi a baj. A te problemad lehet barmi. Akar az is, hogy pl. watchOS 6 eseten (most a hasamrautok) csak akkor bootolhat be a rendszer, ha az akku feszultsege a boot elso fazisaban nem esik le 3.4V ala (eddig meg pl ez 3.35V). Barmi lehet, de csak ok tudjak megmondani, hogy mi. Vidd be es a kapott arajanlat fuggvenyeben vagy elfogadod vagy nem. Ha felsz az almariumtol, akkor a becsi Apple Storeba foglalsz idopontot, vonatra/buszra/autora/hajora/repulore ulsz es beviszed ott.

Persze vágom amit mondasz, de nálam már bebootolt szegény utána a szinkron nem akaródzott neki, ergo ami addig bírt 2 napot is akár nem hinném hogy átkattan és halál. Persze ez is lehet ok, csak eddig nem ez volt az apple féle tapasztalatom. De persze majd beviszem kedden és ott hagyom, kivéve ha be nem durran az agyam és veszek holnap egy series4-et, s akkor tutira kijön 1 hónapon belül a T-nél az LTE-s mert eddig arra várva nem vettem meg :smiley:

Majd Szeptemberben :smiley:

Akkor jön az új akkor már minek
De amugy ameddig a multisim szolgáltatásuk nem fog német szinten működni, addig sztem az apple nem engedi nekik

1 kedvelés

Sikerült😆

1 kedvelés

Éljen! Pedig féltettünk hogy vmit elrontasz, mert néha olyan kérdéseket tettél fel, hogy elbizonytalanodtam abbéli hitemben hogy kell-e az beta a telódra. :smiley:
Meg ne haragudj érte! Csak hát én sem vagyok igazi mágusa ezeknek, de a kérdéseidből ez jött le.
Mindegy már fut szalad, gondolom találsz majd pár dolgot ami nem annyira jó, de ha minden jól megy 2-3 hét és itt van a beta 2, s az reményeink szerint javítja.
Bár senki nem írta itt vissza hogy a jegyzetekkel neki is az a gondja mint nekem, és van még pár dolog, de a világon nem mindenki itt fórumozik aki küld visszajelzést, így remélem nem marad az enyém az egyetlen ilyen visszajelzett hiba.

Ugyan😅 csak melo meg család mellet 3lány… mellet nehezebb mókolgatni a telóval😂

Jól van na csak kellett egy kis kortyintásnyi vér! :vampire:
3 lány??? Atya ég! Az teljes nő uralom ha nem figyelsz eléggé. :grinning:
Eddig ilyen csak akkor volt mikor 3 barátnőm volt egy időben, de őket nem annyira akartam egy helyen, azonos időben :smiley: De ez már a múlt, mert már benőtt a fejem lánya és 3 lányom sem lesz már az is biztos, ha csak nincs és én nem tudok róluk :laughing:

Igen anyuval 4 szégyen nem szégyen női uralom van ha őszinte akarok lenni😂

Ok!
Ne offoljuk a topicot, mert jön az illetékes és az orrunkra koppint jogosan. :grinning:
A lényeg hogy megy és reményeink szerint a beta2 már a megszokottan kerülhet föl, bár az apple-nél nem tudhatjuk sosem.

Remélem én is Profil is johetne ki hozza…

Szvsz az majd jön a publikushoz és amilyenek, képesek így hagyni a fejlesztőit, mókolósan.
Mert ugye a fejlesztők nem kell mókoljanak, letöltik és Mac alól feltolják és kész.

de hát ha már egyszer fent van a fejlesztői béta, akkor már nem kell profil, mert nincs miért.

Akkor simán ota frissitésel menni fog?

nem értem, mi ezen a mókolós. ez fejlesztőknek van. a fejlesztők Xcode-ot használnak, mert Mac-en fejlesztenek. tehát van Mac-jük, van Xcode, és semmiféle mókolás nem kell.

aki Windows-os gépen vacakol, az nem fejlesztő. ergo az Apple-nek teljesen jogosan pont mindegy, hogy mit kell Windows-on szenvedni vagy mit nem, a fejlesztői béta a fejlesztőknek van.

ha pedig már fent van a fejlesztői béta, szintén nincs mit mókolgatni, mert egyszerűen frissíted a Szoftverfrissítés menüpontban, ahogyan mindig is.

komolyan nem értem, miért nem lehet megvárni a nyilvános bétát… egyrészt eleve egy csomó olyan hiba ki lesz már javítva benne, ami most még benne van a rendszerben, másrészt azzal semmit nem kell mókolni, mert letöltöd a nyilvános bétás profilt, és egyszerűen frissítesz. tényleg nem értem.

2 kedvelés

egy hozzászólással fentebb közben ezt is leírtam: