Yettel eSIM használat

Sziasztok!

Céges, Vodafone-tól vásárolt iPhone SE (2020)-t szeretnék használni fizikai SIM (Vodafone) eSIM (Yettel) párossal. A Yettel-től már megkaptam a QR kódot tartalmazó levelet, de még nem mertem aktiválni az eSIM-et, ugyanis onnantól a fizikai SIM már nem használható.

Ez így működő konstrukció? Vagy szükséges bármilyen előzetes egyeztetés a Vodafone-al?

Köszönöm!

ezt nem pontosan értem, az iPhone SE 2020 támogatja, hogy egyszerre legyen benne fizikai és eSIM dual SIM-ként.

ha két különböző szolgáltató kártyáját akarod használni (esetedben Vodafone és Yettel), akkor függetlennek kell lennie hozzá a készüléknek. tehát addig semmiképp se aktiváld az eSIM-et, ameddig nem próbálod ki, hogy a Yettel fizikai SIM működik-e a készülékedben. ha ugyanis nem működik, akkor az eSIM sem fog, és akkor előbb függetleníttetni kell.

Ezt úgy érti, hogy ha eSIM-et aktiválja a jelenlegi fizikai SIM kártyája kikapcsolódik, nem fog menni. :slight_smile:

ez nyilvánvaló, de ennek semmi köze a dual SIM-hez.

1 kedvelés

Megkérdezte hogy menni fog-e az SE 2020-ban a dual SIM ennyi. Ehhez csak hozzácsapott egy infót. :smiley: Erre válaszoltál.

de mégis miért ne menne a dual SIM? a termék leírásában is ott van, hogy támogatja.

1 kedvelés

Az apple.com-on található alábbi infók bizonytalanítottak el. Ezért csak egy megerősítésre volt szükségem. :slight_smile:

  • A mobilszolgáltatónak vagy mobilszolgáltatóknak támogatniuk kell a Kettős SIM eSIM-mel való használatát.
  • Ha CDMA-szolgáltató biztosítja az egyik SIM-kártyát, akkor a másik SIM nem támogatja a CDMA technológiát. A részletekről érdeklődjön mobilszolgáltatójánál.

Független a teló, kipróbáltam a Yettel-es fizikai SIM-el. Nincs több kérdésem, köszönöm az infókat.

ez leginkább csak az eSIM támogatását jelenti, az meg igazából már megvan.

hazánkban nincs CDMA-s szolgáltató, így ez lényegtelen.

ha a készüléked akkor ezek alapján független, akkor menni fog vele probléma nélkül.