120Hz-es támogatással érkezhet az új Apple TV a tvOS 14.5 bétája szerint

Eredetileg itt jelent meg: 120Hz-es támogatással érkezhet az új Apple TV a tvOS 14.5 bétája szerint - Szifon.com

Az Apple gőzerővel dolgozik az Apple TV új verzióján, amelyet várhatóan a 2021-es év folyamán jelentet meg. Örömteli hír, hogy a tvOS 14.5 bétája szerint támogatni fogja a 4K videók 120 Hz-es képfrissítési rátával való lejátszását. A 120Hz-es támogatás bizonyítékát a tvOS 14.5 béta kódjában a 9to5Mac találta meg. A kód több “120Hz” és “support120Hz”…

Saját kontroller vajon nincs tervben? :smiley: Jó az Xbox kontroller, de 2 óra játékot se bír ki egy garnitúra elemmel… Persze ott vannak a tölthető akkumulátorok, dehát az is gáz, hogy mindig lennie kell egy tartalék párnak, hogy cserélni lehessen és ne kelljen abbahagyni emiatt a játékot…

1 kedvelés

Playstation kontroller?

Azért a 120Hz-hez TV is kell :astonished:

1 kedvelés

Apple oldalán az Xbox kontrollert ajánlották hozzá, így azt vettem. Most nem akarok megint egy teljesen más gyártótól venni… :smiley: Azért várnék az Apple-től egyet, addig meg marad az Xboxé. :woman_shrugging: Nem gondoltam volna, hogy ennyire elemzabáló lesz. Nem is értem…

1 kedvelés