13 éve jelent meg az első iPhone

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/06/29/13-eve-jelent-meg-az-elso-iphone/

Az Apple éppen 13 évvel ezelőtt, 2007. június 29-én indította útjára az iPhone első változatát, amelyet még az évben korábban, január 9-én mutatott be Steve Jobs a Macworld-ön, ami akkor drasztikusan megváltoztatta a mobiltelefonok fejlesztésének irányát. Az első iPhone-t az Apple még képes volt teljes titokban kifejleszteni, és meglepetésként ért mindenkit a bejelentés. De mi történt azóta? A…

nektek mi volt az első iPhone-otok? megvan még? működik? :slight_smile:

A legelső iPhone 2G volt még az USA-ból és azóta is csak az van…

Nekem iPhone 4. Aztán ugyanez a készülék volt nagynéném első iPhone-ja, majd elcseréltük egy i8-ra így visszakerült hozzám. Ami még mindig müködőképes volt addig még be nem lett keretezve és lett belőle egy falikép. :slightly_smiling_face: Hamarosan meg remélem, hogy a felkerül végre a falra is.

Nekem iPhone 3Gs, de olyan buta volt, hogy gyorsan eladtam :smiley:

Az iPhone SE az 2016-ban jelent meg nem ahogy a cikkben van 2017-ben…

köszi, onnan valahogy egy teljes bekezdés kimaradt az iPhone 7-tel és 7 Plus-szal együtt, ezt most javítottam.

IPhone 3GS volt a kezdet… még megvan és működőképes.

iPhone 5-tel kezdtem a sort, azt is csak azért, hogy ne Hangouts-on kelljen az akkori barátnőmmel (mostmár feleségem. :smiley: ) chatelni, hanem menjen rendesen az iMessage. Aztán, tokkal-vonóval beszippantott a rendszer, kezdve a céges MBP-kel, át az iPadeken, Watch-on, Apple TV-n.

Azóta meg jól megfertőztem az egész családot. :slight_smile:

iPhone 2G, működik azóta is.

3GS 16GB (ipad baseband-os volt) nem értettem még hozzá, de kellett a GPS, ezért eladtam.
3GS 16GB független, eladtam.
iPhone 4 16GB ,megvan még, anyukám használja.
iPhone 5S 16GB, megvan még, mint az új, úgy néz ki, működik (tartalék telefon)
iPhone SE 16GB, (1gr.) megvan, a Párom használja.
iPhone 7 32GB, megvan, tönkre ment a WIFI-je, ezért vár egy alaplapra…ha van valakinek szóljon :slight_smile:
iPhone SE 128GB (2gr.) egy hete vettem, vadi új…imádom!

1 kedvelés

3G/3GS/4S/6/8P/11Pro

ezekből egyedül a 6-os szériát nem szerettem, az valahogy nem klapfolt

3G-4-6-X-11Pro