15 colos MacBook és iPhone előfizetés pletykák

Eredetileg itt jelent meg: 15 colos MacBook és iPhone előfizetés pletykák - Szifon.com

Mark Gurman, a Bloomberg újságírója, és Ming-Chi Kuo, a TF International Securities elemzője a két legmegbízhatóbb forrás, ha Apple pletykák érdekelnek. Most mindketten nyilatkoztak, így van mit feldolgoznunk. Kuo úgy véli, hogy az Apple ki fog adni egy 15 colos MacBook Airt, Gurman szerint pedig az Apple egy iPhone előfizetési rendszer gondolatával játszadozik. Nézzük meg…

Nem tudok olyan modellt elképzelni, hogy olcsóbb legyen, mint megvenni, de, ha igy lenne, akkor lehet beneveznék rá!

1 kedvelés

Detto. En nagyon adnam. Szerintem ez a jovo.

Én nekem három évet kibír egy telefon ami kb. 1500 €. Tehát nekem a matek azt adja hogy 42 € / hónap előfizetéssel jönnek ki nullára tehát ennél kedvezőbb ajánlatot kéne adniuk vagy nem is tudom de az itteni média Márkt 70-80 € / hó kér és azért kapott mindig az újjat. Bármilyen konstrukció t számolok szerintem ha megveszed eladod és megin megveszed akkor sokkal jobban jársz

Vedd hozzá a biztosítás havi költségét, az Apple One előfizetés árát és azt, hogy nem kell vigyáznod a telefonodra, hogy aztán jó áron el tudd adni. Alapvetően osztom a véleményed, de ezek árnyalhatják a képet a végső ár ismeretében.

Én a 2 éventi váltás hive vagyok, de ugyanezt gondolom.

1 kedvelés