3 indok, hogy miért az AirPods Pro 2 a legjobb karácsonyi ajándék Apple fanoknak

Eredetileg itt jelent meg: 3 indok, hogy miért az AirPods Pro 2 a legjobb karácsonyi ajándék Apple fanoknak - Szifon.com

Az Apple még 2019-ben mutatta be az első generációs AirPods Pro-t, így ha akkor azt adtad valakinek ajándékba, itt az idő, hogy az új modellt is megvedd neki. A 9to5Mac összegyűjtött 3 indokot, amiért érdemes lehet beruházni az Apple legújabb vezeték nélküli fülesére. 1. indok: H2 chip A H2 chip már önmagában is kitesz 5…

Ezek nagyon szép és nagyon jó dolgok, amelyek mellette szólnak. Az ára viszont épp ellene szól. Biztos én vagyok a csóró, de magamnak sem veszem meg, nem hogy ajándékba.

2 kedvelés

Ha valamit nem értek az, hogy ezért miért lelkesedtek. Olyan érzékeny ez a tok, hogy nincsenek rá szavak nekem egy nagyon picit esett és nyiki nyaki a teteje pedig müanyag felületre eset és nem közvetlen a kis ajtajára … Ha mégis ki akarnám akasztani akkor tokba tenném a tokok nagy részének meg már eddig is volt ilyen fülecskéje…

Amikor hívnak sokszor nem tudja eldönteni mi is van, pro2 már a fülben, telefon fülhöz emel, mert ott jön a hang, persze közben halóznak, mert nem tudják mitől nem vagy sehol. Ezek után telefonon a hívás pro2 - re irányítása, azzal a lendülettel marad telefonon, és eltűnik még az ikon is. Persze eközben idiótának nézel ki a füledben a pro2, a füleden még mindig a telefon. Majd pár másodperc után felvillan a pro2 kapcsolódás ikon, és akkor többször átvált, kevesebbszer meg nem, akkor a telón újra átállítod. A többi tapasztalatom sem pozitív. Mindenem almás, így ki se próbálok mást, de amerre tart a cég, azzal nem értek egyet. Nem jó ajándék.