A Bloomberg szerint 2024-ben befuthat az iPhone Ultra

Eredetileg itt jelent meg: A Bloomberg szerint 2024-ben befuthat az iPhone Ultra - Szifon.com

iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max… Már így is 4 különböző “szintje” van az iPhone-nak, de ha lehet hinni Mark Gurmannek, a Bloomberg újságírójának, akkor az Apple egy iPhone 16 Ultrával is megfűszerezné 2024-ben a palettát. Jonas Daehnert designer pedig elképzelte, hogy mi lenne, ha az iPhone 16 Ultra…

Jonas Daehnert sokat agyalhatott mire sikerült egy i11-re dynamic island-et tennie :smiley:

Arról nem is beszélve, hogy mekkora hülyeség lenne a nagyobb akku lehetőségét kihagyni, a kamera dudor végre síkba hozásával. Ez megint nem így fog kinézni, de egy kb minden álló, strapa iphone az jöhetne, akár nem horror áron is, sztem eléggé sokan rákattannának, főleg ha nem kellene hozzá külön táska a mérete miatt.

Ultra majd 1 misitol fog kezdodni, biztos veszik majd mint a cukrot mert ez kell mindenkinek. :face_with_diagonal_mouth:

Végül is, a Samsung S23 Ultra most bevezető áron 610e -ről indul, év végére lehet drágábbak lesznek az új telók és sok még a lehet, ahogy az iPhone ultra ára is és lesz-e, meg stb. Szóval ne tiltakozzunk még egy vagy lesz vagy nem teló talán borsosabb ára miatt, van egyéb stresszelő is a mai világban. Vagy neked nincsen? Akkor irigy vagyok.
Arról nem is beszélve, hogy azon az áron is el fogják vinni, mint a múlt mutatja, csak hogy legyen nekik.

“ hiszen az Apple Watch Ultra nem csak a nagyobb kijelzőben tér el a többi modelltől”

hanem ronda is… :nerd_face:

A kinézet az szubjektív. Nekem például nagyon bejön az Ultra.

1 kedvelés

Ha strapabíró lesz, akkor majd nem kell a tok és igenis legyen síkban a kamerasziget.
Most végülis nagyobb % teszi tokba a telót, így “megmagyarázhatóbb”, h kilóg, de nekem akkor se tetszik

szerintem is randa :+1:

1 kedvelés