A hozzászólások alapján ezek a hibák fordulnak elő legtöbbször az iOS 16-ra való frissítés után

Nekem a kamerába látszik a háttér előfordulása is mintha a fő képernyőn lennél :joy::sweat_smile:

https://streamable.com/vkch8s

  • nem fogok ilyenekkel foglalkozni (törölgetni, állítgatni), eddig nem kellett
  • rányomok a küldésre, de nincs az elküldöttek közöt
  • többet vártam egy verziófrissítéstől

egyébként nem várok megoldást, csak leírtam, mik :poop: ok

és ez hogyan segít szerinted bárkinek is?

1 kedvelés

A copy paste hiba tovabbra is meg van… nem tudom mit javitottak vagy hogyan kellene ennek mukodni de gondolom nem normalis hogy minden masodik beillesztesnel engedelyeznem kell ugyanazt az app-ot :frowning:

és ez melyik app pontosan?

Barmelyik, Safari, Chrome, Spark…

és mit próbálsz beilleszteni, honnan?

Az sem mindegy, hogy o nyom kezzel Pastet, a rendszer Paste funkciojaval, vagy valami javascript akarja pastezni azt, ami a clipboardon van, szerintem.

1 kedvelés

Nem ertem mire gondolsz. Szoveget akarok Spark-bol vagy Safari-bol Notes-ba, Google Translate-be vagy akarvoha, ahogy eddig is.

Lehet hogy nem mindegy, viszont ez engem nem erdekel, mert eddig mukodott, iOS16 ota meg nem, es allitolag javitottak :frowning:
Majd megprobalom figyelni pontosan melyik appok, csak a franc tudja meg akarja ezt logolni, nem az en dolgom lenne ez a baszakodas :smiley:

passz, nekem nem csinálja.

Arra is figyelj, hogy hogyan kerul az adat a vagolapra! Tehat rendszerszkozkeszlettel (tehat, kijelolod, ahogy ki szokas jelolni, majd a megjeleno gyorsmenuben copy) kerul-e oda, vagy egy app sajat, egyedi patkolasaval/taknyolasaval (pl. van valami gomb, ami vagolapra helyezi a tartalmat). Ugyonez a fontos beillesztesnel is, hogy rendszer eszkozkeszlettel illeszted be (tap, majd a menuben paste), vagy van valami gomb, amit megnyomva pastez esetleg kerdes nelkul pastez.

Elvileg, az OS nem kellene, hogy elgancsoljon, ha a rendszer beepitett dolgaival piszkalod a vagolapot.

(En mondjuk kihajitanam a vagolap piszkalo API-t, mert egy app, soha ne helyezzen oda semmit, illetve, egy app, soha ne olvasson onnan semmit. Majd en odateszem, illetve, majd beillesztem, ha kell)

Amugy mi lett volna ennek a feature-nek a celja? Nem pont az hogy azok az app-ok amik nem a rendszer paste-jet hasznaljak igy legyenek gatolva? Aztan miutan engedelyezted hasznalhatjak a scriptjuket…

Na ez remélem nálam megoldja ezt a gépelési hibát, mert baromi idegesítő volt hogy írsz, befagy aztán 3 mp után befosta a betűket.

Update:

Amíg ezt írtam egyszer sem fagyott be, remélem így is marad!

Más:

Arra van vmi hogy a safari ne kérdezgesse folyamatosan ugyanannál a weboldalnál hogy megjegyezze a jelszót vagy sem?!

Ugy latszik ez az egyik uj feature, hogy mindent tobbszor kerdez meg:)

A “Soha ne jegyezd meg” opcio?

Üdv új vagyok az iphonok világában, a 12 minin frissitettem a z ios 16 ra és éjszaka a szkásos 1 % aku csökkenés helyett 4 % lett a csökkenés , napközben pedig a 605 helyett 30 % ig ment le, ez nem tul jó

help
[/quote]
Üdv új vagyok az iphonok világában, a 12 minin frissitettem a z ios 16 ra és éjszaka a szkásos 1 % aku csökkenés helyett 4 % lett a csökkenés , napközben pedig a 60% helyett 30 % ig ment le, ez nem tul jó ,valami tanács, a vissza állítás segít, és merjem saját magam?[quote=“Jadeye, post:31, topic:3918, full:true”]

Az első 1-2 napban ez lesz, majd beáll a normálisra megint. Bár a 16.1 takarékosabbnak tűnik, az is nem sokára kijön majd. Csak ezért ne csinálj magadnak plusz munkát, igaz legalább gyakorlod a visszaállítást és ha legközelebb komoly probléma adódik, simán fog menni. :slightly_smiling_face:

köszönöm, remélem pár nap után javulni fog,/és várom a 16.1 verziót/