A legfrissebb hírek szerint márciusban érkezhet egy új iPad Pro és talán végre az AirTag is

Eredetileg itt jelent meg: A legfrissebb hírek szerint márciusban érkezhet egy új iPad Pro és talán végre az AirTag is - Szifon.com

Az AirTag talán a leglassabban érkező Apple termék, amelyről már évek óta érkeznek a pletykák és kiszivárgások, de most Jon Prosser Twitteren azt állítja, hogy a várakozásnak hamarosan vége. Ha lehet hinni a szenzációhajhász kiszivárogtatónak, az Apple következő hónapban ki fog adni egy új iPad Pro-t és végre bemutatják az AirTaget is. Jon Prosser: Az…

Jelenleg nem tudok elképzelni olyan egetrengető újítást, ami miatt nyugodt szívvel váltanám le a jelenlegi 2020-as 12,9-est. Esetleg max. ha frissítik a Magic Keyboard-ot.

Én se tudok elképzeli olyan egetrengető újítást, ami miatt lecserélném a 2017-es Pro-t. :smiley:
Tökéletes még mindig.

Az AirTag lassan két éve érkezik a jövő hónapban/jövő héten…:roll_eyes:

A jó munkához idő kell, a lassúhoz meg még több! :crazy_face:

oled kijelzo - hdr brutal lenne rajta

Közben a Samsung kiadta a saját “AirTag”-jét öö vagyis a samsung féle változatot… :slight_smile: Szinte ugyan azt tudja mit az apple féle… Mocskos drágán… kb 10-15e ft :frowning: Így biztosra vehetjük, hogy az apple is kiadja most az AirTag-ot, mert nem szeretne a Samsung után kullogni :slight_smile:

Én inkább arra várok, hogy mikor jön már végre egy iPhone, amiről eltüntették végre ez a szar lightning csatit… Addig marad az XS…

Csak nekem jelenik meg hibásan az oldal?

Edit:
Minden más webhely normális, csak itt buggol valami! (iOS 14.5, SE2)