A segitsegeteket kernem!

Sziasztok! Kerdesem lenne az apple watch 1 seriessel kapcsolatban. Feltettem ra a watch os 6-ot. Amikor parositom a telefonnal es a szinkronizalas kesz van utanna az apple watchon csak a szamlapgaleriat tudom valtoztatni es kb ennyi. Az iphone nem kapcsolodik a telefonhoz sem elvieg, de amikor a fenyerot allitom az apple watch beallitasban az iphonon akkor az mukodik meg még egy két dolog, de azon kivul semmi. Semmit nem tudok megnyitni az apple watchon.

volt erre vmi lokációs trükk az elején, hogy angolra kellett állítani a nyelvet és akkor helyre billent, talán még él és nalad is bejön, csak keresd meg a cikket amikor megjelent az első beta, a bemutató utáni nap írta valaki le, hogyan sikerült neki megoldani. Ez utána többeknek is jó lett. Csak nem akarok hülyeséget írni, ezért is inkább ott kutass kicsit és biztosan rálelsz, én amikor csináltam és szintén elakadt az óra a szinkron után, addig próbáltam újra, míg ki nem lehelte a lelkét (megragadt vmi módban ahol már csak a szrvíz tud segíteni)