A VoWifi avagy a Wi-Fi Hanghívás aktiválása, beállítása a Telekomnál

Nekem a 1430-ra a +VOWIFI üzenettel aktiválódott.

Na nekem ma szinte egyik telefonon sem kapcsolodik fel a wowifi pedig be van állítva azóta amióta lehet akkor teszteltem is jó volt ma nem megy de senkinek sem a családba. Telekom azt mondja náluk jó de azt látják az  oldalán még nincs fent a támogatott oldalon a magyar telekom és az  is ezt mondja velük is beszéltem. Másnál zökkenőmentesen működik azóta? Én 11 pro-n használom 2 kártyával 1 voda egy telekom. De a gyerekek iphone 7 telekom az sem megy pedig az is jó volt amikor teszteltem.

Azt vedd figyelembe, hogy az apple az oldalt augusztus 29.-én frissített utoljára. Szerintem, ha a szolgáltató elindít egy szolgáltatást egy telefonon akkor azt tudniuk kéne, hogy a gyártó azt jóvá hagyta-e. De mondjuk ez szerintem inkább szolgáltatótól függ, hogy működik-e. Gondolom ez nincs országonként korlátozva az iphoneokban.

Akkor ezek szerint ez is egy újabb sikeres bevezetés volt mint a Volte. Pedig ezt többet tesztelték…

1 kedvelés

Tökéletesen működik.

Most éppen nálam is megy de hogy az  supportnak fingja nincs hogy ez már elérhető az azért hagy némi kivánni valót maga után.

az Apple Supporton az egyszerű ügyfélszolgálatosok legtöbbször semmivel sem látnak több információt, mint ami számunkra is elérhető az Apple oldalain. már ha azt az Apple egyáltalán frissítette, pláne mellé a magyar fordítást is. sok esetben a magyar fordítás ráadásul jelentősen el van maradva az angol eredetitől, ami szintén szülhet téves információkat.

Ne is mondd… felhívtam őket, és azt hittem, lecsapom a telefont dühömben. Customer support at its best, bravo. :frowning: :frowning:
Mondjuk azóta már megjavult nekem, de egy ilyen méretű cég nem szabadna ilyen jellegű fejetlenséget megengedjen magának.

Bocsánat a topic feltámasztásáért, de nem találtam frissebbet, és talán tudok újat mondani. Telekom Dominós vagyok, és amikor a cikk megjelent, a beállításokban aktiváltam a szolgáltatást, de nem kértem az ügyfélszolgálattól, hogy indítsák el, mivel nem havidíjas előfizetés. Erre ma kaptam SMS-t hogy aktiválták a VOWIFI-t, és a státuszsorban rögtön meg is jelent a WLAN Call szöveg. Pedig a Telekom weboldalán még mindig az van, hogy csak havi díjas csomagokra elérhető. Lehet, hogy decembertől hivatalosan is mindenkinek elérhető lesz, és addig fokozatosan kapcsolják be?