AdGuard: az egyik legjobb reklámblokkoló macOS-re és Windows-ra

Tessek, egy masik jo ajanlat:

Köszönöm kopemagus :slight_smile:
Ez az ajánlat valóban Lifetime Family license, amely licesz kódot hozzá tudtam adni az Adguard fiókomba. Az előző ajánlat “Íme a link: https://www.keysoff.com/adguard-for-windows-mac-android-ios.html” után az ott kapott kódot nem fogadta el, ott kértem a vásárlás törlését és a visszautalást.
Köszi mégegyszer, ez az utóbbi ajánlat már rendben működik, és még 3 napig elérhető.

1 kedvelés

Ezt én is kösz… sikerült megvenni (pedig nem szoktam ilyeneket tenni jó öreg windows beidegződés alapján :slight_smile: ), és ragyogóan működik, AdGuard oldalon regelve 9 gépes, élethosszos.

2 kedvelés

Sikerült nekem is végre! Valóban AdGuard Családi Életre szóló kulcsot kaptam ami a adguard.com címen is regisztrálható. Király :smiley:

Adguard oldalán a lifetime csomagnál volt olyan okossag hogy ha orosz nyelvre állítod akkor fillérekért adták :slight_smile:
Próbát megér

1 kedvelés

Végre megjött az igazi iOS 15 verziójú frissítés!
Eddig a videók előtti reklámokat csak úgy tudta kiszűrni, ha minden Youtube látogatáskor a kézileg rányomtam a YT with AdGuard kis gombra a műveletek között, majd a YT logó mellett ki is írta.
A frissítés után viszont már igazi bővítményként is belehet kapcsolni így már automatikus, bár ehhez az AdGuard prémium kellett, de nem bánom egy évre volt valami 1.800ft, még mindig jobban megéri, mint ugyanennyit havonta a nyamvadt Google kezébe nyomni…


1 kedvelés

Nektek a kivételekhez hozzá lehet adni weboldalt?
Továbbá a legújabb verziónál (2.7.0.1094) a weboldal jobb alsó sarkában nem jelenik meg a kis páncél. Ezt hogyan lehet bekapcsolni és a kivételeket hozzáadni?
Pl az www.arukereso.hu oldal nem működik, nem kattintható most ezek miatt.

Igen, így tudod megtenni: @@||apple.com$document
lásd:

Ezt honnan nyitod meg? Nekem ilyen nincs. Mellékeltem mit látok. Itt hiába adok meg bármit nem jegyzi meg:

amit te használsz, az nem az AdGuard for Safari, hanem a teljes AdGuard. abban gondolom a szűrők alatt kéne megnézni.

Szűrők alatt nézem. De hiába adom meg az oldalt üres marad a felület. Olyan mintha BUG-os lenne. :frowning:
Nem használ senki ilyet?

Safariban az adguard ikonon azt mondod pazse 30 secs es mar megy is az arukereso.

Nem használok safarit, gagyesz. Megoldottam, csak egy gombot kellett hozzáadni az OPERA-hoz és minden oldalt külön tudok állítgatni reklám/nem reklám

akárcsak Safariban

Van valami, amiben egy böngésző sem ér, a nyomába sem: NAGYÍTÁS, így, ilyen módon, ilyen finoman és fokozatmentesen, mintha egy optikai lencsén keresztül nézném, egy böngésző sem nagyít.

És mégvalami, nem azért Mac-ezünk, hogy Operázzunk vagy Chromeozzunk. Azt bármin lehet :smiley:

25 posts were split to a new topic: Nem nyitja vissza a megnyitott lapokat a Safari