AdGuard: az egyik legjobb reklámblokkoló macOS-re és Windows-ra

Eredetileg itt jelent meg: AdGuard: az egyik legjobb reklámblokkoló macOS-re és Windows-ra - Szifon.com

A reklámok blokkolása nem újkeletű dolog, azonban a fizetős cikkek, vagy éppen a reklámblokkolók blokkolása már annál inkább. Az AdGuard segítségével a reklámblokkoló blokkolókat is kikerülhetjük és megszűnnek a teljesen érdektelen vagy politikai témájú YouTube reklámok is. A reklámokkal önmagában szerintem nincs probléma. Sőt, én kifejezettem szeretem, ha jól célzott reklámot kapok. Ha például a…

Igen, ezt használom régóta. Megéri a pénzét…

Nézem a lifetime licencet… 50500 Ft… .:smiley:
Óriási. 10000 Ft-ért vettem nemrég, és 9 eszközre van a Family Licencem. És még most is annyi ott… :wink:

hol hol? Nekem is adhatnál egy lifetime kódot :smiley:

Íme a link: https://www.keysoff.com/adguard-for-windows-mac-android-ios.html

Nyugodtan :slight_smile:

Szia. Nekem is el tudnád küldeni vagy ide kitenni. Nagyon köszönöm✌️

Ha ennyire kell mindenkinek akkor dobd át a hello@szifon.com-ra és berakom a cikkbe :smiley:

Sajnos iOS-es Safari-n a YouTube reklámokkal nem tud rendesen elbánni!
Mármint nem jelennek meg, max egy képkocka, de kis időt várni kell, mintha átugranám kézzel, csak addig nem nézek oda és bedugom a fülem! :smile:
Ez fél megoldás, de a többi ennél is rosszabb…
Kár hogy itt nincs uBlock…
Ja amúgy kint az iOS 15.2 2. béta!

1 kedvelés

Én ilyen problémával nem találkoztam. OPERA alatt kiválóan működik ez a blokkoló youtube-n is.

Az érdekes mert az (is) egy régebbi Safari motorját használja!
Többiek?

OPERA nem használ safari motort. 100%-ban Chromium alapú ha jól tudom.

A cikk hatására Windows laptopon cseréltem le a Chrome-os AdBlock kiegészítőt erre, fényévekkel jobb. AdBlockot pl port.hu-n teljesen ki kellett kapcsolni, mert különben meg se nyitotta a cikkeket mondván, hogy reklámblokkolót használok. Ha kikapcsoltam akkor meg egy-egy cikk alatt ha nem volt 5 reklám akkor egy se… AdGuard simán maradhat bekapcsolva, megnyitja a cikkeket és nincs egy darab reklám se. :pray:

1 kedvelés

Ios alatt nekem az Adblock plus safari plugin valt be, youtube videok alol is kiszedi a reklamokat rendesen

És ez LifeTime-s licenc??

1 kedvelés

En nem hasznalok reklamblokkolot a youtube helyett pedig a yewtu.be webodalt hasznalom ami ugyan az mint a youtube csak nincs reklam.

Azért az teljesen más mint a youtube…

Ezen a linken található termék csak 1 eszközre vonatkozik és lifetime. Most kérdeztem meg az ügyfélszolgálatot. A (9 eszközre family licenc tipust) hol vetted meg, ha nem titok? Engem az érdekelne. Köszi

Igen, itt vettem. Lifetime.

Van üfsz? :smiley:

Igen, tuti , hogy itt vettem, lifetime, 9 eszküzre. (A Mac nem írja ki, hogy hány eszköz, de aktiváltam a Windows-omon is, és ott írja, hogy 9-re van).

1 kedvelés