Aerial 3 – Apple TV képernyőkímélők Mac-re

Eredetileg itt jelent meg: Aerial 3 – Apple TV képernyőkímélők Mac-re - Szifon.com

Emlékszem, gyerekkoromban mennyire elvarázsoltak a Windows képernyőkímélői, kis túlzással órákig tudtam nézni, ahogy azok a csövek tekerednek egymás alatt, felett, vagy éppen a cég logójának színeit hordozó 3D-s alakzatok hogyan alakulnak át egymásba és pattognak közben a monitor szélei közt. A képernyőkímélők régen a beégés ellen védték a kijelzőt, de erre manapság már nincs szükség,…

A kettes verziot ne sajnald, tonkretettek a cache mentes mukodest :frowning: Az 1-es verzio tokeletesen mukodott ugy, hogy minden videot streamelt (tehat 0-ra allitott cache mellett is tokeletesen mukodott), de a kettesnel kotelezove tettek a cachet. A 3-asba visszakerult az opcio, hogy ne cachelje be a videokat? Amikor kijott a tvOS 15, kenytelen voltam leforkolni az 1-es verziot, belerakni a tvOS 15-os URL-ek tamogatasat, mert az uj videok hianyoztak es ezekhez a supportot mar csak a 2-es verzioba raktak bele.

valahol 1 és 60 giga között tudod állítani a cach-t. nem az lehet mögötte hogy az egyesben nem volt 4k HEVC meg HDR lehetőség? Vagy csak túl sok volt a panasz.

Ha nagyon kicsire veszed a cachet, akkor beletolt 1 videot, es utana az marad ott. Az 1-esnel ha nem hasznaltal cachet, akkor mukodott minden tokeletesen. Meg annyi opciot kertem toluk, hogy meg lehessen adni WiFi halozatneveket, ahol kezelje ugy, mintha nem lenne internet (tehat ott ne streameljen). Ha nincs internet, nekem boven jo a fekete kepernyo. Igy szepen felsoroltam volna az adatkorlatos WiFi halozatokat (mobilnetek jellemzoen vagy repulo pl), ahol nem kerek streamelest. Itt aztan kialakult egy kis egyet nem ertes, hogy azert nem jo ha mindig streamelunk, mert ezzel tulterheljuk az Applet… En meg ugy vagyok vele, hogy ha az Applet zavarni fogja, hogy nem csak Apple TV toltogeti a videoit, akkor majd tesz ellene, de amig ez nincs meg, addig azt csinalunk amit akarunk (technikailag meg tudjak oldani, hogy en ne, de a tvOS ugyonugy mukodijon). Ugyhogy egyszerubb volt leforkolni, kidobni a sok folosleges szemetet (nekem eleg az a funkcionalitas, ami az AppleTV-ben van, egyedul annyi extrara van szuksegem, hogy mindig kiirhatja a bal also sarokba a helyszin nevet) es beleraktam a WiFi halozat szerinti szurest. Igy ha normal WiFi halon vagyok, akkor van streaming, ha adatkorlatos WiFi halon, akkor pedig fekete a kep. Orom es boldogsag.

Van benne Restrick downloads to trusted wifi networks, tehát meg tudod csinálni, hogy a korlátosakat nem adod hozzá.

Ah, ez egyre nagyobb orultekhaza. Mar githubra van dugva a csak a .saver-t tartalmazo zip, normal allpotban egy Appot akarnak letolteni veled :smiley: De ebben sem lehet kikapcsolni a cachet. Egyszeruen ami videot tud lecachel, es par naponta torli hogy ujat toltson, addig pedig csak ezek a videok “vannak”. Raadasul, meg mindig nem ertem, hogy miert kell letolteni. Streamelje netrol, ha engedve van es legyen fekete, ha nincs engedve. Igy nem pazarlodik el a hely olyan dolgokra, amire nem kell. Szoval, aki jot akar maganak, az nem hasznal ujabbat, mint a cachementes mukodesre kepes 1.x verziok. Vagy csinal maganak friss videos, jobb verziot.