AirTag és iPad esemény ma este – kövesd élőben 19:00-tól!

áhh, köszi, valóban jelzik, hogy max. 16 :slight_smile: legalább lehet bele kérni, 8-cal elég vicces lenne

Nem néztem élőben az eseményt, majd holnap visszanézem, de egy kérdés: az új Apple TV 4K-nál a távirányítón kívül van egyéb újítás?

Lila iphone színt, Air Tag -et, iMac-et zsebméretben, ütős iPad Pro-t és ja új Apple TV 4K -t

1 kedvelés

A12 bionic-et kapott

Régebbit nem mertek beletenni

1 kedvelés

Áh köszi. Akkor annyira nem létkérdés a csere egyelőre úgy érzem. A mostani sebességével sincs problémám.

:joy::joy::joy::joy:

Ez nálam a kb nesze semmi kategória

De a távirányító sokkal hatékonyabbnak és felhasználóbarátabbnak néz ki a fotó alapján. :smiley:

Ez igaz, de randa :smiley:

Nekem tetszik. :smiley: :smiley: :smiley:

Nálam ciccen amúgy a 4-es AirTag, a cikk lassan kész lesz.

1 kedvelés

Meg van kikapcsoló gomb csak neked. :joy:

3 kedvelés

Ugyehogy!!! :smiley: :smiley: :smiley:

1 kedvelés

Nagy a valószínűsége, hogy a nagyobb kijelzővel majd az iMac Pro fog jönni.

Más: Írod, hogy az iPad Pro frissítés nagyon OK. Hát, én nem ültem seggre, főleg a tavalyi modellel a kezemben. A való életben sok újdonság nincs. Az is bivaly erős. A Pro alkalmazások meg még mindig nem jönnek: Logic Pro X, Final Cut, stb…

Hát nem tudom, de szerintem a mostani A12X vagy mi van benne az M1 rendszámát még csillagászati távcsővel is nehezen fogja leolvasni, de ki tudja, majd kiderül kézben a kettővel. A kijelző lehet sokkal jobb is akár, de azt is majd egymás mellett.

Sőt a 2017-es iPad Pro is bivaly erős, arról is felesleges még váltani. :smiley:

És az erő többletet hol használhatjuk ki végre? Ha már Pro modellekről beszélünk. Most sincs semmi, ami exkluzív csak a Pro modelleken futna el. Ráadásul a developer gépekben az M1 megjelenése előtt pontosan a 2020-as iPad Pro chip csücsült…

Majd meglátjuk hogy ezután mikkel rukkolnak elő ami indokolja a bivaly procit. Reméljük hogy lesz értelme a beleépítésnek.

Vajon végre elég lesz a 8gb ram a több app futtatására, hogy ne frissítsen mindig amikor átváltok az appok között? :joy:
Vagy éppen, hogy végre elbírja a safari a 4 megynyitott lapot? :smiley: