Aki erre megoldást ad, az zseni. Headset probléma

Na igen laikusok számára elképzehetetlen, hogy egy kis dugóba miket is lehet bezsúfolni, pedig van olyan normál usb kábel is amiben a dugó tartalmaz egy komplett GSM helymeghatározót is SIM foglalattal.

Igen, és tudtam is, hogy igazad van, az átalakító a hibás. Pont ezért keresgéltem átalakítókat, és akkor szembesültem a probléma lényegével. Megyek holnap eredetiért, de ragaszkodni fogok a kipróbáláshoz :slight_smile:

Nem tudom most mennyiért adják, de amikor néztem régebben akkor 5600 volt, van is benne ez+az azért pénzért, na persze még így kicsit irreális az ára, de ez van sajna.

Most 2990-ért írja az Apple.

Ja én arra emlékeztem ami lightning-usb és az meg még most néztem meg, hogy drágult is, már 6990.
Lehet az komolyabb cucc, de akkor is drága

1 kedvelés

Pillanatnyilag az egész iPhone-t drágának érzem, mióta a hálózateldobási betegség engem is érint az IOS 13 miatt :slight_smile:

nekem eredeti átalakítom van mégis recseg ropog minden fülhallgatóval pedig nem is volt használva. Vicc az egész. Szerintem nem éri meg az átalakító még az eredeti sem szar ahogy van.

Ha minőséget akarsz akkor droidból is a kb kicsivel olcsóbb csúcs kategóriát szabad csak megvenni és ott sem fenékig a tejfel ahogy látom többeknél a környezetemben. Persze itt jönnek majd sziamiau hívők és előadják a “bibliájuk sorait”, no comment. Az olcsó driodnak azért bárki bármit is állít híg ám a leve.